Neler Yeni

Sahibinden param güvende ürün satabilirmiyim?

Arkadaşın dediği gibi dolaptan ürün satsanız daha iyi olur bende 2 tane tablet satım sorun yaşamadım dolap biraz satıcıyı koruyor diyebilirim adam psu alıp başka birseyle iade etmektense 200 300 tl zarar et daha iyi

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Dr Luciano
Merhaba arkadaşlar bir psu satacam 16 yaşındayım param güvende ile verecem sorun çıkmaz değil mi IBAN olarak papara hesabımı kullandım ürün satabilirim değilmi ve para paraya gider mi bildiğiniz gibi paparanın kendi ibanı var
paramgüvende ile satış yapmanızı tavsiye etmem.
bulunduğunuz ilde elden teslim olarak diğer şehirlere de havale sonrası kargo yapacağınızı belirterek satmaya çalışın...

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet
Bu konuyu araştırmanızı tavsiye ederim. Dolap'tan birçok kez satış yaptım hiçbirinde de sorun yaşamadım çok şükür ama bu yaşamayacağınız anlamına gelmez. Param Güvende'den daha güvenli olduğunu söyleyebilirim.
Hocam şansımı deneyeyim dedim verdim kargoya inşallah mağdur olmam

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
Merhaba arkadaşlar bir psu satacam 16 yaşındayım param güvende ile verecem sorun çıkmaz değil mi IBAN olarak papara hesabımı kullandım ürün satabilirim değilmi ve para paraya gider mi bildiğiniz gibi paparanın kendi ibanı var
annenin veya babanın hesabından sat ibanı onların kartına ver onlardan alırsın daha mantıklı ve güvenli bir çözüm bence

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT
Param güvende sistemi daha çok alıcı için iyi satıcıyı pek koruyan bir sistem değil. Param güvende üzerinden satacaksanızda kargolamadan önce video kaydı alın sağlam olduğuna dair sonrasında eğer ürün değiştirme gibi bir problem yaşadığınızda hiç değilse kanıt olur elinde. Son olarak satış yaparken aile bireylerin üzerinden yaparsan daha iyi olur 18 yaş üstü olman lazım. IBAN'da banka hesabı olursa daha iyi olur Papara bazen sorun olabiliyor.

kırmızışarapp

80+ Silver
Valla geçen sattığım pcyi almak isteyen oldu param güvende ile güvenmediğim için satmadım. Sadece yüz yüze satıyorum büyük ve pahalı olan şeyleri. Ucuz bir şeyse satabilirsin.

semoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Kaçlık aga istedigimse at linkini sahbindeninkini alim ben senden

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Sistem kabul ettiyse satarsın da satışında sorun çıkarsa o zaman başın ağrır 16 yaşındasın yaşın küçük deyip konuyu kapatırlar sahibinden hesabını bloke eder. Satış yapmak istiyorsan ailenden yaşı büyük olanlardan yardım iste

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet
Kaçlık aga istedigimse at linkini sahbindeninkini alim ben senden
Ürün satıldı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem kabul ettiyse satarsın da satışında sorun çıkarsa o zaman başın ağrır 16 yaşındasın yaşın küçük deyip konuyu kapatırlar sahibinden hesabını bloke eder. Satış yapmak istiyorsan ailenden yaşı büyük olanlardan yardım iste
Ürün satıldı hocam alıcı onayladı para ibanıma gelecek

Top Bottom