Neler Yeni

Yardım Sahte BlueStacks sitesinden Trojan Script! uyarısı

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
Arkadaşlar şu an korkudan tedirginlikten doğru dürüst yazamıyorum bile BlueStacks adlı telefon emilatörü uygulamasını indirirken hep hata alıyordum sildim tekrar indircem dedim Bluestacks sitesinin tıpa tıp aynısı olan bi siteye tıkladım yani https://blue-stacks.us/?gclid=Cj0KC...23CWXa1VJh5bwVP3G1-Gi0TfsfUmtgBAaAsCjEALw_wcB şu linke indirdiğim anda alttan windows trojan script! tarzı bi uyarı verdi anında ben karantinaya alınan virüsü sildim ve bilgisayarı kapatmadım çünkü trojanın kendini gizleme riski vardı tekrar tarama yapınca bişey olmadı youtubede trojan olup olmadığını anlamak için olan tüm cmd komutlarını denedim şüphelenilen şey çıkmadı Malwarebytes ile tarama yaptım bişey çıkmadı önerilen trojan removeri indirdim yine bişey çıkmadı en son win defender dan tam kapsamlı tarama yaptım yine bişey çıkmadı hala bilgisayarı kapatmadım aşşırı korkuyorum çözüm veya herhangi bişey önerebilirmisiniz?

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
format atmam gerekiyor fakat windowsun kendi ayarlarından format atarsam oem key li windows olduğundan dolayı virüs dosyalarının içine barınma riski var klasik format atsam da pc yi yeniden başlatmam gerekir yeniden başlatırsam ise virüs gizlenir ne yapacağımı bilmiyorum aşşırı tedirginim

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Arkadaşlar şu an korkudan tedirginlikten doğru dürüst yazamıyorum bile BlueStacks adlı telefon emilatörü uygulamasını indirirken hep hata alıyordum sildim tekrar indircem dedim Bluestacks sitesinin tıpa tıp aynısı olan bi siteye tıkladım yani https://blue-stacks.us/?gclid=Cj0KC...23CWXa1VJh5bwVP3G1-Gi0TfsfUmtgBAaAsCjEALw_wcB şu linke indirdiğim anda alttan windows trojan script! tarzı bi uyarı verdi anında ben karantinaya alınan virüsü sildim ve bilgisayarı kapatmadım çünkü trojanın kendini gizleme riski vardı tekrar tarama yapınca bişey olmadı youtubede trojan olup olmadığını anlamak için olan tüm cmd komutlarını denedim şüphelenilen şey çıkmadı Malwarebytes ile tarama yaptım bişey çıkmadı önerilen trojan removeri indirdim yine bişey çıkmadı en son win defender dan tam kapsamlı tarama yaptım yine bişey çıkmadı hala bilgisayarı kapatmadım aşşırı korkuyorum çözüm veya herhangi bişey önerebilirmisiniz?
Hitmanpro ile de tarat bi hocam ne olur ne olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de kaspersky

önce Hitman pro yükle tarat sil sonra Kaspersky yükle ve tarat

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir

Bir de kaspersky

şöyle bi ekran geldi hocam ne yapmam lazım aşağıdakileri silmemmi?

paranoyaklığa bağlamışsın işi
hocam bu ciddi bi virüs dendi bana ondan çok tedirginim kendini anakarta falan yazıyor dendi kendini saniyede milyonlarca kopyalıyor dendi

Ekler

• resim_2023-01-21_185503508.png
    resim_2023-01-21_185503508.png
    28.1 KB · Hit: 59

milenix

80+ Gold
sakin ol en kötü ihtimalde önemli dosyalar varsa yedeklersin diskteki herşeyi silip sıfırdan kurulum yaparsın

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir

Bir de kaspersky

kaspersky paralı hocam

sakin ol en kötü ihtimalde önemli dosyalar varsa yedeklersin diskteki herşeyi silip sıfırdan kurulum yaparsın
hocam şu an format atmama gerek varmı varsa ise hangi yöntem ile yapayım cmd ile diskteki herşeyi silme komutları ile mi geleneksel flash ile format mı ?

milenix

80+ Gold
kaspersky paralı hocam

hocam şu an format atmama gerek varmı varsa ise hangi yöntem ile yapayım cmd ile diskteki herşeyi silme komutları ile mi geleneksel flash ile format mı ?
gerek olduğunu sanmıyorum, flash ile daha iyi olur

hiç bir antivirus programındada bir şey çıkmamış zaten

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
kaspersky paralı hocam

KasperSky Paralı değil, tekrar bakın. Ücretsiz sürümü mevcut.
Ekran Alıntısı.PNG

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
ben bulamıyorum ücretsiz sürümünü rica etsem link atabilirmisiniz

ben bulamadım ücretsiz sayfanın linkini yollayabilirmisiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,107
Üyeler
140,769
Son üye
hikmetabihatirliyomusun