Neler Yeni

Sahte Sahibinden Sitesi!!

TİTAN.

80+ Platinum
birader boş yapma türkçe oku anla. arkadasında DA suç var dedim . da kelimesinin ne iin kullanıldığına bu siteden bakabilirsin.
Aynen teşekkür ederim TDK :)
bi bitmediniz be
Mesaj otomatik birleştirildi:

birader boş yapma türkçe oku anla. arkadasında DA suç var dedim . da kelimesinin ne iin kullanıldığına bu siteden bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam gibi açıklama yazmamaıs ne demek istediğini belirtmemiş bir tane foto atmış artislik yapıyorsun
Artislik yapmıyorum bunu her konuda yapanı görüyoruz sadece görsele bakıp konunun başını okuyup yorum yapıyorlar arkadaş burda demiş ki hadi siteyi anlamadınız satıcı ismini de anlamadınız diyor ben olaylardan haberim bile yoktu orda arkadaşım diye belirttim bu ufak bir durum ama bunun gibi yapan çok var

louis bloom

80+ Silver
Aynen teşekkür ederim TDK :)
bi bitmediniz be
reis sen niye bu kadar agresifsin ?

Hırsızın suçu yok demiyor kimse ancak siz de mantıklı hareket etmemişsiniz. Kendinizi dolandırtmak için uğraşmışsınız. PS4 Pro 3800₺ olmasını garipsemediniz, link dikkatinizi çekmedi, ilan no dikkatinizi çekmedi ama buradaki herkesin size bunları demesi niye zorunuza gidiyor. Madem sinirleneceksiniz buradan fikir almayıp gidin şikayet edin direkt. Üslubunuz, anlatım şekliniz, konuyu yazarken ayrintisiz eksik yazmanız vb. sonra da bizden mantıklı bir şeyler dememizi bekliyorsunuz.

Ayrıca ben hala 2023 yılında dolandırılmayı başaran insanlar olmasına şaşırıyorum gerçekten.

TİTAN.

80+ Platinum
reis sen niye bu kadar agresifsin ?

Hırsızın suçu yok demiyor kimse ancak siz de mantıklı hareket etmemişsiniz. Kendinizi dolandırtmak için uğraşmışsınız. PS4 Pro 3800₺ olmasını garipsemediniz, link dikkatinizi çekmedi, ilan no dikkatinizi çekmedi ama buradaki herkesin size bunları demesi niye zorunuza gidiyor. Madem sinirleneceksiniz buradan fikir almayıp gidin şikayet edin direkt. Üslubunuz, anlatım şekliniz, konuyu yazarken ayrintisiz eksik yazmanız vb. sonra da bizden mantıklı bir şeyler dememizi bekliyorsunuz.

Ayrıca ben hala 2023 yılında dolandırılmayı başaran insanlar olmasına şaşırıyorum gerçekten.
Aga çok öfkeliyim ama atladığınız konu şu olaylarda ben yokum sende ben varmışım gibi yazmışım ben sadece uyarı için açtım bu konuyu
Doğru biraz agresifim şu anda ama bu tipler hiç bitmiyor konuyu okumamış belli yani aga

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Dostlar arkadaşım altta atacağım fotoğraftaki cihazı almak istemişti ama adam onu oltalama taktiği ile gafil avlamış kanıtlarıyla ortaya sunabiliriz ama şimdilik sadece ilan fotosunu atıcam

Arkadaşım bu işlere hakim değil oltaya gelmiş durum kısaca bu

Biraz agresifim dostlar kb
site zaten fake ki belli yani görünümü sahibinden gibi ama azıcık hakim olan insan bile fake olduğunu anlar geçmiş olsun

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Böyle çok var link atayım oradan alın oyununa gelmeyin sadece sahibinden uygulaması üzerinden ilan numarası varsa param güvende ile oradan karşılaştırın ilan varsa gerçekten doğrudur ama dediğim gibi sadece uygulama üzerinden

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Get de sorun yok.
Alırken sahibindenin sitesinden girip bakması gerekiyordu orda var mı ilan.
Link atılıp bu şekilde dolandırılan bir sürü insan var.

ConquerorXIV

80+ Gold
piyasada dolandırıcı olduğu kadar da bilinçsiz alıcı var ama forumlarda gezen bizim gibi deliler bunları yemez zaten
Aga çok öfkeliyim ama atladığınız konu şu olaylarda ben yokum sende ben varmışım gibi yazmışım ben sadece uyarı için açtım bu konuyu
Doğru biraz agresifim şu anda ama bu tipler hiç bitmiyor konuyu okumamış belli yani aga

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
vendesatial .com sitesi bu get ne alaka sahte lonk uzeri alisveris yapmıştır. artik 5 yasinda cocuk bile ogrendi bu numarayı ortalik dolandirici kayniyor dikkat etmek gerekir. bankaya sikayet edin polise sikayet edin

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Ben de denk geldim. Numara verdi aradık konuştuk önce dedi sana link atıcam oradan al. Baktım fake link atmış, döndüm yazdım ödeme yapamıyorum kartı kabul etmiyor dedim. İki saat geveledi birşeyler. Neymiş efendim depremzedeymiş, karısı doğum yapacakmış işte 2saat içinde almam lazımmış falan. Numarası şuan emin ellerde itin yaydım herkese.

TİTAN.

80+ Platinum
vendesatial .com sitesi bu get ne alaka sahte lonk uzeri alisveris yapmıştır. artik 5 yasinda cocuk bile ogrendi bu numarayı ortalik dolandirici kayniyor dikkat etmek gerekir. bankaya sikayet edin polise sikayet edin
Acemi arkadaş hocam şikayet ettik

Golf 4 R32

80+ Silver
Dostlar arkadaşım altta atacağım fotoğraftaki cihazı almak istemişti ama adam onu oltalama taktiği ile gafil avlamış kanıtlarıyla ortaya sunabiliriz ama şimdilik sadece ilan fotosunu atıcam

Arkadaşım bu işlere hakim değil oltaya gelmiş durum kısaca bu

Biraz agresifim dostlar kb
Arkadaşın safmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,775
Üyeler
156,522
Son üye
mrtclex