Neler Yeni

⚽⚽ Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Manchester United ⚽⚽

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Çağatay
ndombele'yi kış transfer döneminde geri yollamak şart. ondan bir bok olmaz. bu kadar kötü bir futbolcu olamaz ya aralık ayına geldi halen adam akıllı koşamıyorsun savunamıyorsun torreira yine 2 kişilik oynadı şu adamın yanına oyuncu alın, mertens ilk 11 oyuncusu asla ve asla olamaz. maksimum son 30dk oyuncusu. kaan ayhan oynayacaksa orta sahada oynaması şart, nelsson'a bu kadar güvenmiyorsan bile orta sahada sergio ile başla ama ndombele'yi oynatma bu kadar kötü topçu olamaz.

Reindi

80+ Silver
ndombele'yi kış transfer döneminde geri yollamak şart. ondan bir bok olmaz. bu kadar kötü bir futbolcu olamaz ya aralık ayına geldi halen adam akıllı koşamıyorsun savunamıyorsun torreira yine 2 kişilik oynadı şu adamın yanına oyuncu alın, mertens ilk 11 oyuncusu asla ve asla olamaz. maksimum son 30dk oyuncusu. kaan ayhan oynayacaksa orta sahada oynaması şart, nelsson'a bu kadar güvenmiyorsan bile orta sahada sergio ile başla ama ndombele'yi oynatma bu kadar kötü topçu olamaz.
niye öyle diyon sen adamın hamburgeri çal maçın ortasında sonra oynamıyor yok öyle bir dünya

burak9956

80+ Bronze
Ndombele icardi angelino kötüydü. Kerem de iyi oynamadı en azından gölü var

JSezar

80+ Silver
icardi çok kötüydü.tek başına bir şey yapamıyor.biri pas verece,orta açacak gol atacak paşam:)

Öğrenen_biri

80+ Bronze
okandan olmaz. ilk yarı kanatların boş olduğu belliydi. orta daha açık veriyor. abdulkerim ise terste yakalanıyor. İkinci yarı kanatların değişmesini bekledim geç yaptı. Baskı kurmada ve forvet beslenmiyordu. Ayrıca bu yedeklerin son 10 dakika değişebilir diye kural mı var takımda? İkinci yarı hemen kanatın değişmesini bekledim olmayacktı çünkü ziyech-barış, zaha-keremde max 60da, nelsonun ikinci yarı başında nbombele ile değişmesini kaanın ortaya geçmesi gerekti. Son koz ise demirbay mertens ile değişmesi ve onunda tam anlamıyla rakip sahada baskı yapması gerekti. Taraftarın bunları görüp bir teknik direktörün görmemesi hayret verici. Kaç maçtır aynı hatalar. Afedersiniz ama bir yerimiz yırtılınca mı anlaşılıyor bunlar.
+
ayrıca manu hemen bunu farkettiği için hemen iki hızlı oyuncusunu dahil etti ve girdiğinden itibaren atıyorlardı karambole girdik

JSezar

80+ Silver

Reindi

80+ Silver
hamburger esprisi ne hocam?
ndombili burgerkingi takipe alıyor sürekli hamburger veya abur cubur yerken kameralara yakalanıyor dombilinin adına sürekli florya ya hamburger söyleniyor xD sürekli edit yapılıyor ateşş seni çağırıyor diye xD

The Semih

80+ Gold
İCARDİ kariyerin en kötü maçını oynamış olabilir adam atağı bozmakdan başka hiçbir işe yaramadı icardıya pas atıcaz diye mutlak golleri harcadık. Barış alper yada bakambu oynasa daha iyi sonuç alırdık.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
Şuraya dk 75 de bi bakambu yakışırdı ayrıca zaha çok boş pozisyon kaçırdı çok yavaş vurdu hele birinde çaksa köşeye alicaz maci

PunkiesT

80+ Bronze
Muslera bile kaç senedir gelen muslera değil 3 golün 1 tanesini kesin kurtarırdı zaten takım kötü, kötü bir mu yenemiyor bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Çağatay
niye öyle diyon sen adamın hamburgeri çal maçın ortasında sonra oynamıyor yok öyle bir dünya
kalitesine falan bir şey demiyorum alıp denenebilecek bir transferdi orası ayrı da, kafada futbolu bırakmış arkadaş. angelino'da garip bir şekilde gelirken ben de çok istemiştim ama yok adam savunamıyor sıfır.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
kalitesine falan bir şey demiyorum alıp denenebilecek bir transferdi orası ayrı da, kafada futbolu bırakmış arkadaş. angelino'da garip bir şekilde gelirken ben de çok istemiştim ama yok adam savunamıyor sıfır.
ndombele oynamaya başladı alanya maçında çok iyidi bu maçtada ilk yarı iyidi ikinci yarı düştü zaten çıktı sonra

Top Bottom