Neler Yeni

Çözüldü✓ Samsung 25" Odyssey G4 240HZ/G-SYNC DESTEKLİ DİSPLAY PORT KABLOSU

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Selamlar dostlar,

Samsung 25" Odyssey G4 model monitörü sipariş verdim. fakat içinden çıkan hdmı kablosunda G-SYNC desteği yokmuş. Bana 240HZ ve G-SYNC destekli DP kablosu önerebilir misiniz rica etsem. (METRE BOYU FAZLA OLURSA SEVİNİRİM MASAMDAN DOLAYI STANDART BOYLAR KISA KALIYOR)​

Benim bulduğum bu var ama destekleyip desteklemediğini anlayamadım. Bu uygunmudur acaba?​

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Sarı
Selamlar dostlar,

Samsung 25" Odyssey G4 model monitörü sipariş verdim. fakat içinden çıkan hdmı kablosunda G-SYNC desteği yokmuş. Bana 240HZ ve G-SYNC destekli DP kablosu önerebilir misiniz rica etsem. (METRE BOYU FAZLA OLURSA SEVİNİRİM MASAMDAN DOLAYI STANDART BOYLAR KISA KALIYOR)​

Benim bulduğum bu var ama destekleyip desteklemediğini anlayamadım. Bu uygunmudur acaba?​

Aldığın monitörü bende almayı düşünüyorum hocam nasıl memnunmusun bende g3 olan modelini kullanıyorum hiç memnun değilim çok fazla ghosting var g4 modeli nasıl acaba ghosting problemi olmazsa bende g4 modelini alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim hocam bende 240 hz bir monitöre geçmek istiyorum fakat bir türlü karar veremedim yorumlarınız benim için çok yardımcı oluıcak

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Aldığın monitörü bende almayı düşünüyorum hocam nasıl memnunmusun bende g3 olan modelini kullanıyorum hiç memnun değilim çok fazla ghosting var g4 modeli nasıl acaba ghosting problemi olmazsa bende g4 modelini alacağım

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim hocam bende 240 hz bir monitöre geçmek istiyorum fakat bir türlü karar veremedim yorumlarınız benim için çok yardımcı oluıcak
hocam fena bir model değil bende öyle düşünüyordum fakat öyle değilmiş farklı bişey isterseniz VA panelli AOC var https://www.akakce.com/monitor/en-u...aptivesync-fhd-va-gaming-fiyati,86496509.html

zaten bu bütçede 240hz yok denecek kadar az

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

3 Metrelik olanı var mı acaba baktım bu modelin bulamadım.

BÖYLE BİR SEÇENEK DAHA BULDUM BU DESTEKLİYOR MU ACABA.

Buradan satın aldım Cuma günü sipariş verdim henüz elime ulaşmadı.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

kırmızışarapp

80+ Silver

G4 modelinin genel yorumları iyiydi. Bende bir ara almayı düşünüyorum. Fakat G3 hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. VA panel olmasınında etkisi olması gerek ki çok kötüydü. Ghostingden geçilmeyen bir model. Alabiliyorsunuz ips bir model bakın kesinlikle.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
G4 modelinin genel yorumları iyiydi. Bende bir ara almayı düşünüyorum. Fakat G3 hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. VA panel olmasınında etkisi olması gerek ki çok kötüydü. Ghostingden geçilmeyen bir model. Alabiliyorsunuz ips bir model bakın kesinlikle.
kaliteli bir VA panel IPS den de iyi olabilir ama IPS daha iyidir benim attığım AOC da iyidir onada bakabilirsiniz

kırmızışarapp

80+ Silver
kaliteli bir VA panel IPS den de iyi olabilir ama IPS daha iyidir benim attığım AOC da iyidir onada bakabilirsiniz
VA paneller bana çok soluk geliyor. Sanırım ips'e alışmanın bir nedeni.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
VA paneller bana çok soluk geliyor. Sanırım ips'e alışmanın bir nedeni.
kalitesine göre değişir AOC daki VA panel baya kaliteli alışmakda önemli tabi ben çok kolay kabullenen biriyim bu Samsung Odyssey G4 ü nasıl kabullendiğimi fark etmişsinizdir zaten :D konumdada düzelttim monitör fena değil sadece gölge karartmaları baya kötü konsantrasyon kötü

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Sarı
evet hocam ben g3 kullanıyorum memnun değilim g4 modeli ıps hemde 240hz bende fps oyuncusuyum tam benlik diye düşünüyorum tek korkum ghosting olması umarım yoktur

Top Bottom