Neler Yeni

Samsung A54 mü Honor 90 mı?

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
changemymind
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
changemymind

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
bir bakayım hocam telefonlara
Mesaj otomatik birleştirildi:

oneriniz için sagolun hocam bir bakayım onerdiginiz telefona
tabii ki bakın ama şiddetle tavsiye ettiğimi de bilin. 16 bine bu telefon bedava

halitxct

80+ Silver
Samsungun tasarimini beğeniyorum hoşuma gidiyor Honor 90 ın arka kamerası yüzünden tasarımı fazla hoşuma gitmiyor.
Genellikle sosyal medya da takılıyorum oyun oynarken de efootball 2023 falan oynarım kamerası önemli 4-5 yıl boyunca kullanabileceğim uzun omurlu telefon istiyorum. Sizce hangisini almalıyım öneriniz var mı ?
A54 kullanıyorum 1 haftadır bende 2si arasında kalmıştım a54 aldım baya memnunun öneririm

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
canı sağolsun hocam müsait oldugunda bakar umarım konu hakkinda bilgili birisi mi

çıkalı zaten 4 yıl oluyor 4-5 yil kullansam 9 yıllık telefon oluyor alıp bir kac yıl kullanip satsam mi acaba diye düşünmüştüm
telefon önerilerinde kendisini görüyorum genelde

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
changemymind
tabii ki bakın ama şiddetle tavsiye ettiğimi de bilin. 16 bine bu telefon bedava
Evet hocam dediğiniz gibi bu fiyata bedava özellikleri vs ile ama tasarımı hoşuma gitmedi

A54 kullanıyorum 1 haftadır bende 2si arasında kalmıştım a54 aldım baya memnunun öneririm
Kamerası nasıl hocam fotoğraf çekme deneyiminiz oldu mu? Memnun musunuz kamerasından

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
A34 5G bakabilirsiniz daha alali 6 gün oldu performansı çok iyi tasarimida gayet güzel kamersıda çok güzel çekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
changemymind
A34 5G bakabilirsiniz daha alali 6 gün oldu performansı çok iyi tasarimida gayet güzel kamersıda çok güzel çekiyor.
evet hocam a34 e bakmıştım a54 ile aynı tasarıma sahipler ama honorun o ekranının mükemmelliğini gördükçe honor alasim da geliyor arka tarafta da samsung daha iyi honorun işlemcisi mi daha iyi a54 ün işlemcisi mı daha iyi bir bilginiz var mı?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
evet hocam a34 e bakmıştım a54 ile aynı tasarıma sahipler ama honorun o ekranının mükemmelliğini gördükçe honor alasim da geliyor arka tarafta da samsung daha iyi honorun işlemcisi mi daha iyi a54 ün işlemcisi mı daha iyi bir bilginiz var mı?
A54 islemcisi iyi değil honor 90 islemcisi en iyisi aralarında a34'ünde iyi işlemcisi var

Top Bottom