Neler Yeni

Samsung A54 mü Honor 90 mı?

şahin doğan

80+ Platinum
İkisi arasından Honor 90 ama bütçe biraz daha artarsa Poco F5 al.

halitxct

80+ Silver
Evet hocam dediğiniz gibi bu fiyata bedava özellikleri vs ile ama tasarımı hoşuma gitmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamerası nasıl hocam fotoğraf çekme deneyiminiz oldu mu? Memnun musunuz kamerasından
Hiç fotoğraf çekmemki ben fazla anlamam kameradan ana güzel gözüküyo neblim sen detaylı araştır kameraları

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
changemymind
poco f5 varken çer çöp önerileri verilmiş..
Xiaomi den ne kadar uzak o kadar iyiyim redmi note 9 pro vardı zamanında amiral gemisi diye tanitilmisti sadece 3 yıl kullanabildim telefonu yere falan dusurmedim oyun oynarken bir anda kapandı bir daha acilmadi anakartında mı ne sorun oluşmuş telefon bos boş duruyor şimdi

batuu123

80+ Bronze
Xiaomi den ne kadar uzak o kadar iyiyim redmi note 9 pro vardı zamanında amiral gemisi diye tanitilmisti sadece 3 yıl kullanabildim telefonu yere falan dusurmedim oyun oynarken bir anda kapandı bir daha acilmadi anakartında mı ne sorun oluşmuş telefon bos boş duruyor şimdi
note 9 pro değil 8 pro amiral gemisi gücündeydi 2000 liraya aldım 2021de hala kullanıyorum tertemiz hiçbir sorunu yok kasma donma vs, rakip fiyatlı samsunga falan fark atıyor, redmi düşük modelli telefon üretiyor, poco orta segment daha üst istiyorsan da mi serisine bakabilirsin ama xioami sandığın gibi bir marka değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,551
Üyeler
154,250
Son üye
dmrqn
Top Bottom