Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
Kesin ekleneceği hakkında bilgi vermedi bana da sadece pazartesiye kadar beklememi söyledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama amazon gibi büyük bir mağazanın yapamayacağını düşünmüyorum. Eğer yapılmayacak olsa bunun için birim oluşturmaz bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Furkan Aslan
dostlar bana da imesiz kesilmiş şimdi fatura, talebi nereden oluşturuyoruz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Müşteri hizmetlerinde konuştuğum bayan bana pazartesiye kadar beklememi söyledi. Zaten teslim aldıktan sonra bize talep oluşturduktan 72 saat sonra olur dedi.
1 haftayı bulabilir dedi az önce aradım ara ara kontrol edecekmişiz

dostlar bana da imesiz kesilmiş şimdi fatura, talebi nereden oluşturuyoruz?
Müşteri hizmetlerini ara faturada imei olmazsa vergi indiriminden yararlanamiyorum faturaya imei numarasının eklenmesini istiyorum,talep açsınlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Furkan Aslan
1 haftayı bulabilir dedi az önce aradım ara ara kontrol edecekmişiz

Müşteri hizmetlerini ara faturada imei olmazsa vergi indiriminden yararlanamiyorum faturaya imei numarasının eklenmesini istiyorum,talep açsınlar.
yaptım üstad şimdi bana da 3 gün içinde dediler. Açıp sim kartsız kurulum yapsam olur mu şimdi?

Chronosis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Semih
Bu 3 gün bekleyin, yok 1 hafta bekleyin muhabbetinin sonu yaş gibi duruyor. Sanki kimse bir şey bilmiyor da bizi oyalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana. Normalde mevzuata göre e-fatura 7 gün içerisinde değiştirilebiliyor. Şu mevzu yaş çıkarsa Amazon gibi büyük bir firmaya yakışmayan bir olay olacak. Ürünü iade etmek de istemiyorum, telefona ihtiyacım var çünkü :d

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Furkan Aslan
Bu 3 gün bekleyin, yok 1 hafta bekleyin muhabbetinin sonu yaş gibi duruyor. Sanki kimse bir şey bilmiyor da bizi oyalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana. Normalde mevzuata göre e-fatura 7 gün içerisinde değiştirilebiliyor. Şu mevzu yaş çıkarsa Amazon gibi büyük bir firmaya yakışmayan bir olay olacak. Ürünü iade etmek de istemiyorum, telefona ihtiyacım var çünkü :d
Karttan çektirdiysen taksit yapabilirsin istiyorsan.

Birileri

80+
Amzonun imei yazmadığını bile bile, müşteri hizmetleri geri dönüşlerini okuyunca güvenip iki kardeşime de satın aldım. Uğraş dur şimdi imei eklenecek mi eklenmeyecek mi diye. Fatura da imei gösterme zorunluluğu yoksa neden illa fatura da görmek istersin bu da olacak iş değil, verecekleri 3 kuruşa 40 takla attırıyorlar resmen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Furkan Aslan
Amzonun imei yazmadığını bile bile, müşteri hizmetleri geri dönüşlerini okuyunca güvenip iki kardeşime de satın aldım. Uğraş dur şimdi imei eklenecek mi eklenmeyecek mi diye. Fatura da imei gösterme zorunluluğu yoksa neden illa fatura da görmek istersin bu da olacak iş değil, verecekleri 3 kuruşa 40 takla attırıyorlar resmen.
sorma abi ya, zaten BTK'nın elinde veri tabanı yok mu ? Başvuracağımız hattı taktıktan sonra illaki IMEI sinyali gidecek.

Sırf uğraştırmaya işte

MrRob0t20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Kadir Koç
arkadaşalar biraz önce amazon müsteri temsilcisi ile görüştüm. durumu yazdım, sipariş no mu istedi ve depoya bildirdi. 3 gün içinde IMEI li fatura göndereceklerini söyledi. hepiniz talep açıp faturanızı alın. başvuru yapın.

man a man

80+ Bronze
arkadaşalar biraz önce amazon müsteri temsilcisi ile görüştüm. durumu yazdım, sipariş no mu istedi ve depoya bildirdi. 3 gün içinde IMEI li fatura göndereceklerini söyledi. hepiniz talep açıp faturanızı alın. başvuru yapın.
yapalı 3 gün oldu fatura yok hayla :)

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Konu ile ilgili çalışmalara dun başlamışlar. Persembe gununden itibaren 7 gün içinde hallolacak diyor bana.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,483
Üyeler
151,235
Son üye
muratcylnrr44
Top Bottom