Neler Yeni

Rehber Samsung Galaxy Buds 2 Pro Ekolayzır Ayarları

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar kulaklığı uzun süredir kullanıyorum paylaştığım ayarlarla kulaklığa aşık olacaksanız eğer telefonunuz Samsung ise düşünmeden Buds 2 Pro alın. Diğer özellikler hakkında detaya girmeyeceğim zaten çok fazla inceleme videosu var ben sadece en iyi sesi hangi ayarlarda alabileceğinizi anlatacağım.

BU KULAKLIK BAĞLIYKEN TELEFONUN SES AYARLARI
Screenshot_20230930_003110_Sound quality and effects.jpg

BU KULAKLIĞIN UYGULAMASINDAKİ SES AYARLARI
Screenshot_20230929_143951_Galaxy Buds2 Pro Manager.jpgScreenshot_20230929_143957_Galaxy Buds2 Pro Manager.jpgScreenshot_20230929_143942_Galaxy Buds2 Pro Manager.jpg

Bu ayarlarda ses çok netleşiyor, ses yüksekliği biraz artıyor, kulak tırmalama sıfır, tüm müzik türlerine uygun, dinlediğiniz müzikleri baştan hepsini tekrar dinlemek isteyeceksiniz.

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer bir alternatif bunu diğerinden daha çok tavsiye ediyorum. Aynı şekilde Pop ekolayzırında kalsın en iyisi bu içlerinden, Adapt Sound'u tavsiye etmiyorum demiştim ama şimdi tavsiye ediyorum ama yapacaksanız hatasız bir şekilde yapın yoksa güzel sonuç almazsınız ben ilk yaptığımı beğenmemiştim tekrar yaptım sonuç mükemmel oldu. Bu ayarlarda ses seviyesi baya bi yükseliyor.
Screenshot_20231001_154549_Galaxy Buds2 Pro Manager.jpgScreenshot_20231001_155420_Adapt Sound.jpg

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Elinize sağlık hocam bence başlığı

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Ekolayzır Rehberi​

Yaparsanız daha iyi olur

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Merhaba arkadaşlar kulaklığı uzun süredir kullanıyorum paylaştığım ayarlarla kulaklığa aşık olacaksanız eğer telefonunuz Samsung ise düşünmeden Buds 2 Pro alın. Diğer özellikler hakkında detaya girmeyeceğim zaten çok fazla inceleme videosu var ben sadece en iyi sesi hangi ayarlarda alabileceğinizi anlatacağım.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Bu ayarlarda ses çok netleşiyor, ses yüksekliği biraz artıyor, kulak tırmalama sıfır, tüm müzik türlerine uygun, dinlediğiniz müzikleri baştan hepsini tekrar dinlemek isteyeceksiniz.
hocam buds 2 varken buds 2 pro önermeniz bence saçma olmuş buds 2 daha ucuz ve daha iyi kulaklık pro ile farkı dış makyaj onun dışında bataryası boyutu ağırlığı ve içindeki ses sürücüleriyle buds 2 çok daha iyi bir düz buds 2 kullanmadıysanız kullanmanızı öneririm uzun kullanımda farkları kendinizde anlayacaksınız bu kulaklığı yalamış yutmuş birisi olarak söylüyorum rahatlıkla buds 2 çok daha iyi

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
hocam buds 2 varken buds 2 pro önermeniz bence saçma olmuş buds 2 daha ucuz ve daha iyi kulaklık pro ile farkı dış makyaj onun dışında bataryası boyutu ağırlığı ve içindeki ses sürücüleriyle buds 2 çok daha iyi bir düz buds 2 kullanmadıysanız kullanmanızı öneririm uzun kullanımda farkları kendinizde anlayacaksınız bu kulaklığı yalamış yutmuş birisi olarak söylüyorum rahatlıkla buds 2 çok daha iyi
Buds 2, Pro dan daha iyi olamaz Pro da Samsung Seamless Hi-Fi codeci var bu codec ses kalitesini baya bi arttırıyor S23'ü geçmeden önce Poco x3 NFC vardı bu codeci desteklemiyordu SBC olarak görüyordu ses kalitesi olarak aralarında dağlar kadar fark var.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Buds 2, Pro dan daha iyi olamaz Pro da Samsung Seamless Hi-Fi codeci var bu codec ses kalitesini baya bi arttırıyor S23'ü geçmeden önce Poco x3 NFC vardı bu codeci desteklemiyordu SBC olarak görüyordu ses kalitesi olarak aralarında dağlar kadar fark var.
buds 2 pro kullandım bende iade edip buds 2 yi aldım codec farkı o kadar yüksek hissettirmiyor 1.elden kullanımda ufak tefek tiz farklılıkları var onun dışında extra artısı yok ve dediğim gibi batarya ağırlık vs gibi konuları öz önüne alınca buds 2 daha iyi bir kulaklık dediğiniz gibi codec farkı ve su geçirmezlik dışında uçuk fark yok hatta daha iyi diyemem aradaki fiyat farkını asla hak etmiyor buds 2 pro

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
buds 2 pro kullandım bende iade edip buds 2 yi aldım codec farkı o kadar yüksek hissettirmiyor 1.elden kullanımda ufak tefek tiz farklılıkları var onun dışında extra artısı yok ve dediğim gibi batarya ağırlık vs gibi konuları öz önüne alınca buds 2 daha iyi bir kulaklık dediğiniz gibi codec farkı ve su geçirmezlik dışında uçuk fark yok hatta daha iyi diyemem aradaki fiyat farkını asla hak etmiyor buds 2 pro
Su geçirmezlik benim için çok önemli işe giderken yağmura yakalanabiliyorum mat olması ve dokusu güzel kolay kolay çıkarırken elden düşmez, şarj konusunda haklısın fazla gitmiyor.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Su geçirmezlik benim için çok önemli işe giderken yağmura yakalanabiliyorum mat olması ve dokusu güzel kolay kolay çıkarırken elden düşmez, şarj konusunda haklısın fazla gitmiyor.
Yani şöyle söyleyeyim buds 2 yi bulalık yıkarken lavabonun içi su doluydu 2 3 defa düşürdüm hala sorun yaşamadım başta biraz cızırtı oluyor sonra düzeliyor tamamen kuruyunca kullanımda tabii ki herkesin ihtiyaçları farklılık gösteriyor fakat aradaki fiyat farkı o kadar çok şey vaad etmiyor belirtmek istediğim bu birde sürücüleri 1 milimlik farkla buds 2 nin daha büyük bu da + sağlıyor bende buds 2 pro nun dış görünüşünü beğenerek almışyım daha şık gözüküyor keşke buds 2 de nohut gibi durmasa :D

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Telefon samsung değilse alınmaz telefonu cebe koyduğun zaman müzik kesik kesik geliyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,621
İsim
göksel yurtcan

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

samsung telefonlar için sadece galxy buds değil tüm kulaklıklarda bunu yapabilirsiniz

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
S23 alınxa buds 2 pro almıştım 2500 e filandı yaklaşık şimdi 1k daha koymuş maşallah. Onun dışında güzel kulaklık bencede. Samsung ekosistemi gayet sağlam yapmış. Ayarı denicem

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
S23 alınxa buds 2 pro almıştım 2500 e filandı yaklaşık şimdi 1k daha koymuş maşallah. Onun dışında güzel kulaklık bencede. Samsung ekosistemi gayet sağlam yapmış. Ayarı denicem
Telefon samsung değilse alınmaz telefonu cebe koyduğun zaman müzik kesik kesik geliyor
Evet Poco x3 te çok kopmalar oluyordu S23 te bu kopmalar olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denedikten sonra yorumlarını bekliyorum asıl olay Adapt Sound da en iyi sonuca ulaşasıya kadar ayarlamaya çalış

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Evet Poco x3 te çok kopmalar oluyordu S23 te bu kopmalar olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denedikten sonra yorumlarını bekliyorum asıl olay Adapt Sound da en iyi sonuca ulaşasıya kadar ayarlamaya çalış
Denedim adapt s. Birazdaha sesi artırdığı için netleşti gibi. Ama pop ayarı bana göre gelmedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,885
Üyeler
140,714
Son üye
semihsezgin
Top Bottom