Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

Olayı bilmeden bir yerinden sallıyor arkadaş süreci uzattıkça uzattıkları için herkes sinirli. İptal edilirde 20-25 gün sonra edilmez. Git konuyu oku da öyle yaz.
Şu konuda kaç tane mesaj var. Millet durmadan günlerdir geçiştirilip bi vericez bi vermicez demelerinden sıkılmış. Bu arkadaşta forumda gezerken konuyu görüp 2 mesajı okuyup bir şeyler karalamış. Konudan rahatsız olduysan girme. Çok basit.

mortemeyn

80+ Bronze
Şu konuda kaç tane mesaj var. Millet durmadan günlerdir geçiştirilip bi vericez bi vermicez demelerinden sıkılmış. Bu arkadaşta forumda gezerken konuyu görüp 2 mesajı okuyup bir şeyler karalamış. Konudan rahatsız olduysan girme. Çok basit.
Aynen öyle. Boş çar işte.

mortemeyn

80+ Bronze
Genel merkezin numarasını zar zor aldım müşteri hizmetlerinden orayı aradım geri dönüş yaptılar dedikleri şey kayıt açıldı :D Genel merkezin numarayı hep birlikte şikayet yağmuruna tutsak bence konu çözülür.

Genel merkezin numarasını zar zor aldım müşteri hizmetlerinden orayı aradım geri dönüş yaptılar dedikleri şey kayıt açıldı :D Genel merkezin numarayı hep birlikte şikayet yağmuruna tutsak bence konu çözülür.
Ben zaten minimum 20 kere aradım. Sıra sizde.

mortemeyn

80+ Bronze

mortemeyn

80+ Bronze
Arkadaşlar toplu bir şekilde THH başvurusu yapalım mı?

mortemeyn

80+ Bronze
Kod verildi. Mailleri kontrol edin.

afk4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Faruk Koç
Özelden numarayı paylaşır mısınız?

Top Bottom