Neler Yeni

Samsung Galaxy S23 almalı mıyım?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,434
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ben 4-5 aydır kullanıyorum. Note 8 Pro dan geçtim. 6.1 inch küçük gelir mi diye şüphelerim vardı ama 6.1 olmasından çok memnunum şu an. (Elime farklı büyük telefonları alınca çok garip ve gereksiz hissettiriyor)

Panel çok kaliteli. Video, film ve dizi izlemek keyifli

Ekran koruyucu ile kullananlarda parmak izi okuyucuda sorun yaşayanlar olmuş, ben kullanmıyorum. Herhangi bir kılcal veya normal çizik oluşmamış daha

Kamera ve pil performansında da devasa iyileşme oldu benim için

Şarj 1 günü çok rahat çıkarıyor . Tam şarj süresi 45W desteğinden dolayı yaklaşık 50-60 dk sürüyor ( Samsungun hızlı şarjı iyileştirmesi lazım)

Kameraya zaten diyecek bir şey yok . Gündüz çekilen fotoğraflar çok başarılı , gece çekilenler ise gündüzdeki kadar kaliteli değil bence ama kesinlikle kötü değil.

Video açısından gece ve gündüz gayet başarılı. İnstagramda kalite düşüşü yine oluyor ama Note 8 Pro dan daha kaliteli yüklendiğini söyleyebilirim
45W yok bu cihazda 25W var maksimum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,434
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
S23 ile ip13 arasında az sayılmayacak bir fiyat farkı var. Bütçe yetiyorsa ve 60hz sorun değilse 13 sorgusuz sualsiz alınır uzun yıllar sonunda daha memnun kalırsınız. 11 bile hala taş gibi cihaz 13 fazla fazla iş görür.
Ya cidden ben bıkmıştım androidden Iphone alacaktım ama 13 pro fln alabilsem hiç acımamda, bi telefona 30'un üstüne çıkmak beni aşıyor zaten hali hazırda bi borç ödüyorum bozulmasa telefonum aciliyet listesine koymam bile ama bakacağız.
Babam destek çıkarsa belki iphone alırım ama muamma imkansıza yakın o yüzden kendi gücümün yettiği yere kadar çıkacağım muhtemelen.
2025'e gireceğiz akıcı vs okeyim ama 60hz de değil be 90 hz olsa yine 13'e zorlarımda 60 bi tık yanaştırmıyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,434
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ya cidden ben bıkmıştım androidden Iphone alacaktım ama 13 pro fln alabilsem hiç acımamda, bi telefona 30'un üstüne çıkmak beni aşıyor zaten hali hazırda bi borç ödüyorum bozulmasa telefonum aciliyet listesine koymam bile ama bakacağız.
Babam destek çıkarsa belki iphone alırım ama muamma imkansıza yakın o yüzden kendi gücümün yettiği yere kadar çıkacağım muhtemelen
Bu paralara alacağın iPhone'larla anca kendini kandırırsın, hiçbir özelliği bundan daha iyi değil. Kamera, ekran, performans geride. Bu paralara iPhone 12 gibi çağ dışı kalmış bir cihaz var maalesef.

EsdeathSama

80+ Bronze
Babam destek çıkarsa belki iphone alırım ama muamma imkansıza yakın o yüzden kendi gücümün yettiği yere kadar çıkacağım muhtemelen
Siz bilirsiniz, zorlamaya gerek yok bütçeyi. S24fe çıkmış geçen gün fakat fiyatını gram hak etmiyor şuan. Bugün 30a alırsınız 3 hafta sonra 25lere iner kesin, hala fiyatı oturmadı. Üstüne snapdragonlu taş gibi cihaz varken exynos'a para verilmez

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
Bu paralara alacağın iPhone'larla anca kendini kandırırsın, hiçbir özelliği bundan daha iyi değil. Kamera, ekran, performans geride. Bu paralara iPhone 12 gibi çağ dışı kalmış bir cihaz var maalesef.
Evet abi o yüzden işte s23'e çok yakınım s24 snapdragonlu çıksa onu düşünürdümde exynosa o kadar para vermek istemem araştırmadım belki iyidir ama snapdragon ile çıksa zorlardım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,434
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Evet abi o yüzden işte s23'e çok yakınım s24 snapdragonlu çıksa onu düşünürdümde exynosa o kadar para vermek istemem araştırmadım belki iyidir ama snapdragon ile çıksa zorlardım
S23 ile S24'ün kameraları neredeyse birebir aynı denebilir. İşlemci farkını normal bir kullanımda anlaman mümkün değil. Ekstra olarak onun çerçeveleri daha farklı o var.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
S23 ile S24'ün kameraları neredeyse birebir aynı denebilir. İşlemci farkını normal bir kullanımda anlaman mümkün değil. Ekstra olarak onun çerçeveleri daha farklı o var.
s24ün tasarımında çerçeveler mat ve düz olduğundan daha hoş geliyor ama 1 nesil için o parayı vermeye gerek yok gibi black fridayde insinde alıyım 3 haftadır telefonsuzum yaptırsam babamlar neyine yetmiyor diyeceğinden yaptırmadım kasım bitişini bekliyoruz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,434
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
s24ün tasarımında çerçeveler mat ve düz olduğundan daha hoş geliyor ama 1 nesil için o parayı vermeye gerek yok gibi black fridayde insinde alıyım 3 haftadır telefonsuzum yaptırsam babamlar neyine yetmiyor diyeceğinden yaptırmadım kasım bitişini bekliyoruz
Bana hâlâ çok gibi gelse bile günümüzde 20-30 bin TL'ler telefonlar için ucuz sayılıyor artık o hale geldik maalesef.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,257
Üyeler
158,067
Son üye
ozivaster
Top Bottom