Neler Yeni

Samsung M52 5G modeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Ömer Durmuş
Uzun ömür diyorsan ikinci el iphone al hem kullanması basit.

Ömür
Anneme alıcagız
ıkıncı el ıstemıyor ve ıphone pek sevdıgı bır cıhaz degıl.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçesine göre en iyi samsung model tercih diyebilirim, gözünüzü yormamak adına destan yazmayacağım.
Mono hoparlör olması, bazı kullanıcılara göre beyaz renkleri daha sarımtırak göstermesi jak girişinin olmaması IP67 seltifikası yani toza ve suya dayanıklı olmaması, biraz altı olan a52'ye nazaran daha az ppi yani piksel yoğunluğu olması gibi bir kaç eksisi var.
Genel kamera sensörleri a serisi kadar olmasa da iyi, kötü değil. Ne için kullanacaksınız ?

A52, A72 gereksiz değil. A52 alınacaksa A72 bir tık gereksiz sadece. Gündelik kullanımı amaçlayanlar için gayet mantıklı bir tercih. Amiral gemilerinden sonra gelen
Samsung'un en kaliteli serisidir. M serisi düşük fiyatta yüksek performans vaad eder. Aynı Xioami telefonlar gibi.
ne ıcın
gunluk kullanım sosyal medıa banka uygulamaları youtbe fotograf cekmek

onerılere acıgız.
daha uyguna onerısınız varsa yazabılrısınız

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Anneme alıcagız
ıkıncı el ıstemıyor ve ıphone pek sevdıgı bır cıhaz degıl.

ne ıcın
gunluk kullanım sosyal medıa banka uygulamaları youtbe fotograf cekmek

onerılere acıgız.
daha uyguna onerısınız varsa yazabılrısınız
Daha uygun önerim yok, seçtiğiniz telefon gayet iyi. Aynı bütçede sadece daha düşük performanslı telefonlar var onları da önermeye gerek duymuyorum.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Yavuz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Gayet güzel ve beğendiğim bir modeldir kendileri. Annen telefonu kapsamlı kullanmıyorsa M12 de tercih edebilirsiniz.

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hahaha xiaomi fan boyu çıktı ve a52 a72 e gereksiz şeyler dedi :D dhskjhgkjdfhgjkfh
ne alakası var kardeş konuda xiaominin lafini bile etmedim ayrica yorumumun arkasindayim, evet gereksiz

bu arada apple olmadigi surece bir cihazdan mutlu olamazsin bu su goturmez bir gercek illa adina fanboy diceksen apple fanboyuyum

JustPlayer004

80+ Bronze
ne alakası var kardeş konuda xiaominin lafini bile etmedim ayrica yorumumun arkasindayim, evet gereksiz

bu arada apple olmadigi surece bir cihazdan mutlu olamazsin bu su goturmez bir gercek illa adina fanboy diceksen apple fanboyuyum
hahaha git 20k bayıl 3000mah bataryaya 3lü fişle hatta jeneratörle gezersin artık :D sırf kamera için apple'a aşık olanları anlamıyorum tamam güzel telefon ama minimum 15k bayılıyorsun 3000mah bataryaya hayatın boyu üçlü fişle geziyorsun cidden değişik

samsung fanboyu değilim ama samsung adamdır

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hahaha git 20k bayıl 3000mah bataryaya 3lü fişle hatta jeneratörle gezersin artık :D sırf kamera için apple'a aşık olanları anlamıyorum tamam güzel telefon ama minimum 15k bayılıyorsun 3000mah bataryaya hayatın boyu üçlü fişle geziyorsun cidden değişik

samsung fanboyu değilim ama samsung adamdır
allah sabir versin hocam ne diyeyim sana :D

Top Bottom