Neler Yeni

Samsung Odyssey G4 kullanan varmı? Kullanıcı yorumları

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Kanka renklere kötü diyorlar ayarı varmı onun birde önerin varmı ilk alınca hangi ayarı açayım vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam renkleri kötü filan değil bence 3 farklı monitorde kullandım. Siyah renkleri bi tık garip geldi bana onun dışında iyi renkleri
Bende bu ayarlar açık
Yanıt süresi: Daha hızlı
Giriş gecikmesi azaltma: açık

Göz bakımı kısmı ve eco mod açık oluyor onları kapatmanız lazım yoksa renkler cansız oluyor

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
Hocam renkleri kötü filan değil bence 3 farklı monitorde kullandım. Siyah renkleri bi tık garip geldi bana onun dışında iyi renkleri
Bende bu ayarlar açık
Yanıt süresi: Daha hızlı
Giriş gecikmesi azaltma: açık

Göz bakımı kısmı ve eco mod açık oluyor onları kapatmanız lazım yoksa renkler cansız oluyor
Hocam ne yapsam şaştım kaldım paneli kötü diyorlar o bu kötü diyorlar sonuçta hergun monitör almıyoruz tedirgin oluyor insan. Siyah renkler ne derece garip hocam laciverte felan dönüyor genelde o sorundan mı?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Hocam ne yapsam şaştım kaldım paneli kötü diyorlar o bu kötü diyorlar sonuçta hergun monitör almıyoruz tedirgin oluyor insan. Siyah renkler ne derece garip hocam laciverte felan dönüyor genelde o sorundan mı?
Hocam bu fiyatta alabileceğin en iyi monitor bu. Değerlendirmeside oldukça başarılı zaten kötü yorum yapan yok çünkü monitor kötü değil.
Paneli kötü kim diyor :D çoğu monitor samsung panel kullanıyor zaten.

Alın sayafayı türkçeye çevirin eksileri artıları herşeyi yazıyor

1720351819852.png

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
Hocam bu fiyatta alabileceğin en iyi monitor bu. Değerlendirmeside oldukça başarılı zaten kötü yorum yapan yok çünkü monitor kötü değil.

Alıntıyı görüntüle
Hocam bana bı rtings linkini attılar çok kötü olduğunu söylediler. Yalanmı söylemişler puanı düşük dediler bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Alıyorum hocam bunu. Sağolun.

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Hocam bana bı rtings linkini attılar çok kötü olduğunu söylediler. Yalanmı söylemişler puanı düşük dediler bana.
Başka monitor varsa rtingsten karşılaştırma yapabilirsin. Ben monitorden memnunum

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
Başka monitor varsa rtingsten karşılaştırma yapabilirsin. Ben monitorden memnunum
Hocam yıllardır 60 Hz tn panel kare ekran kullanıyorum ondan geçeceğim buna. Sadece biraz fazla "pinpirikli" bir insanım her şeyi dert ediyorum.

Top Bottom