Neler Yeni

samsung S20fe alınır mı?

Executhor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berkay
Arkadaşlar s20Fe almayı düşünüyorum. 120Hz amoled, tasarım, kamera, işlemci gibi konuları hoşuma gitti. Ama telefonda sorunlar olduğunu duydum. İşlemciden dolayı aşırı ısınma, kamerada ısınma, durduk yere ısınma ve ekran basmama ve batarya hızlı bitme gibi sorunları olduğunu duydum. Gerçekten de telefonda böyle sorunlar var mı? Eğer yok ise almayı düşünüyorum. Sizin yorumlarınız nelerdir?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar s20Fe almayı düşünüyorum. 120Hz amoled, tasarım, kamera, işlemci gibi konuları hoşuma gitti. Ama telefonda sorunlar olduğunu duydum. İşlemciden dolayı aşırı ısınma, kamerada ısınma, durduk yere ısınma ve ekran basmama ve batarya hızlı bitme gibi sorunları olduğunu duydum. Gerçekten de telefonda böyle sorunlar var mı? Eğer yok ise almayı düşünüyorum. Sizin yorumlarınız nelerdir?
@epica59 etiketlediğin için teşekkür ederim. Almayın, kronik sorunlu bir cihaz. Bütçenizi söylerseniz daha iyi öneriler yapabiliriz.

Executhor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@epica59 etiketlediğin için teşekkür ederim. Almayın, kronik sorunlu bir cihaz. Bütçenizi söylerseniz daha iyi öneriler yapabiliriz.

Hocam maksimum 5000TL. Ama Hepsiburada dan önermeniz gerek. kupon olduğu için. Oradan önerirseniz sevinirim.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Hocam s20 fe nin kronik sorunu ne acaba?

Executhor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Küçük ekran ve batarya sorun olmazsa iPhone SE 2020. Sorun olursa Samsung Galaxy Note 10 Lite bakabilirsiniz.

Hocam Se almayı düşünmüyorum. Küçük ekran ve bataryası maalesef bana hitap etmiyor. Note 10 lite ise değerlendireceğim cihazlar arasında. Poco F2 pro hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? @Assistive

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam s20 fe nin kronik sorunu ne acaba?

Isınma, dokunmatik ve kamera genelde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Se almayı düşünmüyorum. Küçük ekran ve bataryası maalesef bana hitap etmiyor. Note 10 lite ise değerlendireceğim cihazlar arasında. Poco F2 pro hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? @Assistive
Xiaomi cihazları yazılımından dolayı tavsiye etmiyorum.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan

neymiş hocam bu aman.

Executhor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berkay

Anladım hocam. Reno 4 pro hakkında ne düşünüyorsunuz? şuan 4799 dan 5600TL ye çıkmış ama tekrar ineceğini düşünüyorum. Eğer inerse alınır mı? işlemcisi dışında her yönüyle beğendiğim bir cihaz.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Anladım hocam. Reno 4 pro hakkında ne düşünüyorsunuz? şuan 4799 dan 5600TL ye çıkmış ama tekrar ineceğini düşünüyorum. Eğer inerse alınır mı? işlemcisi dışında her yönüyle beğendiğim bir cihaz.
Fiyatını hiç haketmiyor, düşerse Oppo Reno 3 Pro alabilirsiniz.

O zaman Realme 7 Pro da önermeyin, o da kronik sorunlu.
Kamera çekimlerinde mikrofon kalitesi kötüydü, güncelleme ile büyük oranda iyileştirildi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,182
Üyeler
156,896
Son üye
ahmed9911
Top Bottom