Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S21 FE Snapdragon 15.723 TL 🔥🔥🔥

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Benim telefonla pek işim olmuyor. WP yi bile pcden açıyorum. Sadece kamera lazım 20 K ya kadar bu alınır mı ? Yoksa 20 ye şu var aradaki 5k yı hak eder dediğin model var mı ?
Bütçe 1000 TL artarsa Samsung S23 FE var kamera olarak çok iyi bir cihaz. Ama bütçe artmazsa S21 FE Snapdragon'un kamerasıda gayet iyi.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,919
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Benim telefonla pek işim olmuyor. WP yi bile pcden açıyorum. Sadece kamera lazım 20 K ya kadar bu alınır mı ? Yoksa 20 ye şu var aradaki 5k yı hak eder dediğin model var mı ?
Diğer yorumda da dedikleri gibi S23 FE kamera olarak iyi. Bataryası da S21 FE'ye göre biraz daha iyi gidiyor diyorlar.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Sercan SAYİT
FE serisi 1 seri geriden gelir. S24 ile birlikte S23FE çıkar. S25 çıkınca S24FE çıkacak. Yani cihaz S22 güncelliğinde ve Snapdragon'lu versiyon ülkemize 1-2 ay önce geldi. Kısacası o kadar da eski bir model değil. Ayrıca evet bir miktar ısınma olacaktır ancak dediğiniz kadar abartı değil. Ben dediğiniz durumu S20FE Snapdragon'da bile yaşamıyorum😂
Son olarak eleştirmek yerine aynı rakamlara aynı şeyleri Android'in en iyi, en stabil arayüzü ile sunabilen başka marka model varsa önerin onu alalım?

Çok bilmiş konuşmadan biraz araştırma yapsaydınız keşke. Ülkeye yakın zamanda geldiğini söylemeniz bir şey ifade etmiyor, Release Date: 2022, January olan ısınma konusunda mimli bir işlemcili cihazı övmek için bu kadar zahmete girip tartışma çıkartmak size haz veriyor olsa gerek. Kötüye kötü diyebilmekte bir erdemdir, tabi marka bağımlısı değilseniz.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Berat
Çok bilmiş konuşmadan biraz araştırma yapsaydınız keşke. Ülkeye yakın zamanda geldiğini söylemeniz bir şey ifade etmiyor, Release Date: 2022, January olan ısınma konusunda mimli bir işlemcili cihazı övmek için bu kadar zahmete girip tartışma çıkartmak size haz veriyor olsa gerek. Kötüye kötü diyebilmekte bir erdemdir, tabi marka bağımlısı değilseniz.
Hocam hadi 2022 olsun.888 in ısındığıni herkes biliyor fakat durduk yere telefonun patlayacak hali yok bence abartiliyor. Telefonun kötü yönlerini söyleriz evet ama iyi yönleride var yani hele bu fiyat bandinda.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bütçe 1000 TL artarsa Samsung S23 FE var kamera olarak çok iyi bir cihaz. Ama bütçe artmazsa S21 FE Snapdragon'un kamerasıda gayet iyi.
Diğer yorumda da dedikleri gibi S23 FE kamera olarak iyi. Bataryası da S21 FE'ye göre biraz daha iyi gidiyor diyorlar.
Az önceki yorumda dediğim gibi. Çok fazla telefonla işim yok banka hesaplarıma girsin internet olsun yeter o kafadayım ve 18 yaşımdan beri 2. el telefon satmıyorum. Kullanırım sonuna kadar kullanılmayacak hale geldiği zaman format atabiliyorsam atarım atamıyorsam imha ederim komple. Çünkü kişisel bilgilerin bol bol olduğu bir cihaz insanların sağı solu belli olmuyor. Mesela hala P20 pro kullanıyorum senelerdir çok memnunum ama artık biraz eski model kaldı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Lütfü A
Tek tek alıntı yapmayacağım ama söyleyeyim bu işlemci aşırı ısınan, hele şu yaz günlerinde kullanmasanız bile telefonu elinize aldığınızda ılık olduğunu göreceksiniz, işlemcisi yüzünden şarjı da çok dayanmıyor. Farkındaysanız bu sene S24 serisinin dönemi iken S21 serisinden bir cihaz almak size mantıklı geliyorsa alın tabi.
Hadi ya. 2 kat fiyatı olan S24 daha mı iyi yani?

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Sercan SAYİT
Hadi ya. 2 kat fiyatı olan S24 daha mı iyi yani?

Ya şimdi kurallara göre hakaret sayılmaz umarım ama Cem Yılmaz'ın "Bu çocuk olmamış" skecinde ki çocuk bu işte. Sen ilkokul dahil eğitim hayatına baştan başla kardeşim. (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Lütfü A
Ya şimdi kurallara göre hakaret sayılmaz umarım ama Cem Yılmaz'ın "Bu çocuk olmamış" skecinde ki çocuk bu işte. Sen ilkokul dahil eğitim hayatına baştan başla kardeşim. (y)
Yok. Buralarda kaldıkça kendini bir şey zanneden insanlarla karşılaşma riskim artıyor. 👎

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Ömer Murat KARACA
Ortada bir şeyi öven yok. Abarttığınız durumu izah ettim ve diğer markalar aynı rakama aynı özellikleri bile sunamazken Samsung'un sunmasından bahsettim. Erdemi, okuduğunu bile anlamaktan uzak sizden öğrenecek değilim. Burada haz alan biri varsa o da kullanmadığı malı internet yorumlarıyla kötüleyendir😊

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Numan Ceylan
Cayır cayır yanan ophonelere laf yok, sd'li oneui cihaza giydirme var koşun. Cihaz on numara bende s20fe var ablama s21fe'yi simdi aliyorum. Boka bulanmış arayüzü android kullanlanlarada selam olsun, cihazınız isterse -30 derece olsun onemli olan sunabildikleridir.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Kara Kartal
Ne önerirsiniz hocam bu bütçeye

20 bin tl ye Poco F6 alın​

6,67" AMOLED, 68B colors, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 500 nits (typ), 1200 nits (HBM), 2400 nits (peak)
Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm)
UFS 4.0
Bluetooth 5.4
179 gram
1722670611798.png

1722670729348.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971