Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S21 FE Snapdragon 15.723 TL 🔥🔥🔥

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Sercan SAYİT

20 bin tl ye Poco F6 alın​

6,67" AMOLED, 68B colors, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 500 nits (typ), 1200 nits (HBM), 2400 nits (peak)
Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm)
UFS 4.0
Bluetooth 5.4
179 gram
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ayıp değil mi daha pahalı cihaz atmaktan utanmıyor musun? Burada 15723 liraya canavar gibi Samsung cihaz koymuşlar, eleştiremezsin, kıyaslayamazsın, uzun/kısa vade farkını anlatamazsın. Senin aklın buradakilerden daha mı üstün? Yoksa sen Xiaomi satıcısı mısın? Belki de hissedarısındır. Kim bilir daha gizli saklı ne çıkarların var. :kekw: Neyse biraz fazla uzattım şakayı ama burada kimseye akıl vermeyeceksin kardeşim, herkes senden daha zeki, herkes daha erdemli, herkes daha görgülü, herkes parasını nasıl kullanacağını senden daha iyi bilir vs vs uzar gider bu liste. Kısacası iyilik yap denize at diye boşuna denmemiş.

yerler42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolgahan Güvenç
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
alper
Ayıp değil mi daha pahalı cihaz atmaktan utanmıyor musun? Burada 15723 liraya canavar gibi Samsung cihaz koymuşlar, eleştiremezsin, kıyaslayamazsın, uzun/kısa vade farkını anlatamazsın. Senin aklın buradakilerden daha mı üstün? Yoksa sen Xiaomi satıcısı mısın? Belki de hissedarısındır. Kim bilir daha gizli saklı ne çıkarların var. :kekw: Neyse biraz fazla uzattım şakayı ama burada kimseye akıl vermeyeceksin kardeşim, herkes senden daha zeki, herkes daha erdemli, herkes daha görgülü, herkes parasını nasıl kullanacağını senden daha iyi bilir vs vs uzar gider bu liste. Kısacası iyilik yap denize at diye boşuna denmemiş.
Selam hocam, ben telefon alma arifesindeyken olumlu yöndeki tavsiyenizin de etkisiyle ben poco f6 aldım, kamerası dahil çok da memnun kaldım . Bütce dahilinde güncel ve optimum düzeyde donanımlı cihaz almak herzaman iyidir. İnce çerçeve, 8sgen3, 90watt, ufs 4.0, bt5.4 ,ddr5x vs...

Telefonu alana hayırlı olsunda, benim 2018 çıkışlı eski telefonumda 24watt şarj vardı samsung hala ısrarla 25watt koyuyor. Ben Adanadayım ısınan telefon şarjı içer eski telefonumdan biliyorum bari adam gibi hızlı şarj koysalarmış. herkesin beklentisi farklıdır alana hayırlı olsun.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
İndirim an itibari ile bitti. Alanlara hayırlı olsun.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Gökhan
FE serisi 1 seri geriden gelir. S24 ile birlikte S23FE çıkar. S25 çıkınca S24FE çıkacak. Yani cihaz S22 güncelliğinde ve Snapdragon'lu versiyon ülkemize 1-2 ay önce geldi. Kısacası o kadar da eski bir model değil. Ayrıca evet bir miktar ısınma olacaktır ancak dediğiniz kadar abartı değil. Ben dediğiniz durumu S20FE Snapdragon'da bile yaşamıyorum😂
Son olarak eleştirmek yerine aynı rakamlara aynı şeyleri Android'in en iyi, en stabil arayüzü ile sunabilen başka marka model varsa önerin onu alalım?
ben de s20fe kullanıyorum ama son güncellemeden sonra telefon ısınmaya başladı. sende de aynısı oluyor mu?

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ömer Murat KARACA
ben de s20fe kullanıyorum ama son güncellemeden sonra telefon ısınmaya başladı. sende de aynısı oluyor mu?
Evet, normalde de bir miktar ısınıyordu ama son güncellemelerden sonra 2 aydır aşırı bir ısınma var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
961,462
Üyeler
151,746
Son üye
Eru_ila