Neler Yeni

Samsung S21Fe şarj sorunu yabancı destek var mı

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,467
İsim
Adem
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonunu sürekli cebinde taşıyorsan bir süre sonra içine cebindeki pamuklara tozlar vb soketin dibini dolduruyor ve temassızlık yapıyor . denedin mi bunu?
Kaynak fabrikasında çalışıyorum ve iş yerinde sürekli cebimde evet dediğinin olma ihtimali yüksek denememiştim denicem ama düzeleceğini sanmıyorum ama zarar gelmez.
Bak bende vivo y70 - 12 pro - s20 fe - 14 pro max var inan iphone aşırı değmez 14 alacağıma s3 ultra alırdım onalrda bir tane şikayet duymadım ve çok daha iyi 14 promax değmez onun dışında 12 pro alacağıma keşke oneplusın bi telefonu vardı süperdi üstüne koyabilsem onu alırdım pişmanım s20fe de o soket olayı işi bozdu durum böyle. Son olarak y70 güzel telefon ama video kalitesi sarsıntı çok oluyordu fotoğraf çekimi güzeldi birde yazılım problemi biraz varıd ama düzeldi sanıırm ama o hızlı şarj olayı çok iyi 5 dk bile şarj etsem günü bir şekil kurtarıyordu.
s23 yeni bir telefon o yüzden daha sorunları olmaz ama ileride illa olacaktır

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
Kaynak fabrikasında çalışıyorum ve iş yerinde sürekli cebimde evet dediğinin olma ihtimali yüksek denememiştim denicem ama düzeleceğini sanmıyorum ama zarar gelmez.

s23 yeni bir telefon o yüzden daha sorunları olmaz ama ileride illa olacaktır
düzelecektir %95 :D. eğer anlattığın gibi temassızlık sorunu varsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzelecektir %95 :D. eğer anlattığın gibi temassızlık sorunu varsa.
ayrıca genelde telefoncular soketi değiştirdim der fakat bu videodaki gibi soketi temizlerler ve geri verirler :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,792
Üyeler
142,027
Son üye
fatma çetin
Top Bottom