Neler Yeni

Samsung S21Fe şarj sorunu yabancı destek var mı

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
İğneyle fazla zedelemeden temizlemeyi dene eğer soket tam oturmuyorsa içindeki pislikten olabilir.
En kötü kablosuz şarj aleti alıp onunla şarj etmeyi deneyebilirsin destekliyor diye biliyorum.
Şöyle bişey aldım yakın zaman da gelirse yazarım işe yarayıp yaramadığını.
Tam oturuyor bu arada ama çözemedim temizlicem bakalım

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İğneyle fazla zedelemeden temizlemeyi dene eğer soket tam oturmuyorsa içindeki pislikten olabilir.
En kötü kablosuz şarj aleti alıp onunla şarj etmeyi deneyebilirsin destekliyor diye biliyorum.
Şöyle bişey aldım yakın zaman da gelirse yazarım işe yarayıp yaramadığını.
Hocam böyle markasiz kablosuz şarjlar iyi olmaz bence fazla ısınabilir.

Farex

80+ Bronze
s21fe 5g cihazı yaklaşık 1 yıl önce hepsiburada üzerinden satın aldım telefondan memnunum fakat 6 ay kullandıktan sonra şarja taktığım zaman şarj kablosu hassaslaştı ve en ufak şarj kablosuna dokunduğumda şarj olmayı bırakıyordu kablodan olduğunu düşünerek farklı bir kablo ile denedim fakat sorunun devam ettiğini farkettim ve 1 2 ay daha kullanarak idare etmeye çalıştım fakat her geçen gün daha kötü hale geldi ve artık neredeyse şarj olmuyordu ve garantiye yolladım ve garanti ürünün kablosunu ve telefonun şarj yerini değiştirdiğini söylediler ve cihaz elime ulaştı fakat tekrar 4 5 ay kullandıktan sonra yaklaşık 2 3 gündür farkediyorum tekrar sorun başlamış bulunmakta kabloya ufak bir dokunmamla şarj olmayı kesiyor bu sorundan büyük bir müzdariplik çekiyorum değiştirilmesine rağmen tekrar başıma geliyor tekrar garantiye yolladığım zaman yapılacağından eminim fakat 6 ay sonra tekrarlayacak ve garanti bittikten 6 ay sonra ne yapacağım ?? Telefonu kullanabilmek için yılda 2 kez param ile tamir ettirmek zorunda kalmak istemiyorum lütfen yardımcı olun bu konuda.
Şimdi bu samsung desteğe yazdığım cümle bu konuda yollayın tamir edelim derlerse yardımcı olmazlarsa yine yollucam 6 ay sonra tekrar olursa yabancı desteği var mı ? türkiye desteği yardımcı olmadığı için yardımcı olacak bir yer biliyor musunuz ?
kronik sorun olabilir
s20 fe de aynı sorun geçerli maalesef.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Şarj soketi değişmesi gerekiyor bir sürü kablo denedim maalesef aynı sorun devam ediyo garantiden değiştiricem.
Sorun şu değiştirttirdim yine devam ediyor sorun yani şuan tekrar başladı
üzerinden 4 5 ay geçti

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
İşte kronik sorun bende o yüzdn garantisi bitmeye yakın değişitircem satıcam.
Hahaah sanırım son samsungum olucak kendisini severdim fakat bu durum hoşuma gitmedi

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Güzel telefon ama o problemi olmasa iyidi.
Type c ucunu değiştirdim diğer tarafı taktım biraz daha iyi oldu ama bu sorun kablodan mı acaba valla iphone almadığıma pişman oldum ya

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

Farex

80+ Bronze
Type c ucunu değiştirdim diğer tarafı taktım biraz daha iyi oldu ama bu sorun kablodan mı acaba valla iphone almadığıma pişman oldum ya
Bak bende vivo y70 - 12 pro - s20 fe - 14 pro max var inan iphone aşırı değmez 14 alacağıma s3 ultra alırdım onalrda bir tane şikayet duymadım ve çok daha iyi 14 promax değmez onun dışında 12 pro alacağıma keşke oneplusın bi telefonu vardı süperdi üstüne koyabilsem onu alırdım pişmanım s20fe de o soket olayı işi bozdu durum böyle. Son olarak y70 güzel telefon ama video kalitesi sarsıntı çok oluyordu fotoğraf çekimi güzeldi birde yazılım problemi biraz varıd ama düzeldi sanıırm ama o hızlı şarj olayı çok iyi 5 dk bile şarj etsem günü bir şekil kurtarıyordu.

Top Bottom