Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Hayırlı olsun hocam
Umarım begenmisindir
Telefonla ilgili aklına takılan bir soru olur ise sorabilirsin
Sizde mi s22 kullanıyorsunuz?Su an tasarımı,ele oturuşu ve malzeme kalitesi güzel fakat cihaz kurulurken ısınmaya başladı.Normal diye biliyorum

332merek

80+ Bronze
Sizde mi s22 kullanıyorsunuz?Su an tasarımı,ele oturuşu ve malzeme kalitesi güzel fakat cihaz kurulurken ısınmaya başladı.Normal diye biliyorum
Ben de s22 kullandım ancak para lazım olunca onu satıp s21 fe 2. Nesile geçtim zaten 2 telefon neelredeyse aynı ama kullanırken farkları var yani
Özellikle s22 nin kamerası s21 fe den daha çok beğendim
Onun dışında işlemci farklarını bir robot olmadigim için anlayamadım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

@_Emir hocam o telefon kurulurken ki sıcaklığı sana fazla gelmedi ise ne güzel çünkü o sıcaklık oyun oynarken ki sıcaklıkla neredeyse aynı

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Ben de s22 kullandım ancak para lazım olunca onu satıp s21 fe 2. Nesile geçtim zaten 2 telefon neelredeyse aynı ama kullanırken farkları var yani
Özellikle s22 nin kamerası s21 fe den daha çok beğendim
Onun dışında işlemci farklarını bir robot olmadigim için anlayamadım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

@_Emir hocam o telefon kurulurken ki sıcaklığı sana fazla gelmedi ise ne güzel çünkü o sıcaklık oyun oynarken ki sıcaklıkla neredeyse aynı
1hafta deneyeceğim ve sarj süresine ve ısınmasına bakacağım.Sanırım samsungta ilk ay sonrasında pil daha çok uzuyormuş.Isınması fazla değilse ve ortalama 4.5saat ekran süresi görürsem çok güzel olur

332merek

80+ Bronze
1hafta deneyeceğim ve sarj süresine ve ısınmasına bakacağım.Sanırım samsungta ilk ay sonrasında pil daha çok uzuyormuş.Isınması fazla değilse ve ortalama 4.5saat ekran süresi görürsem çok güzel olur
4 . 5 saat ekran süresi verir bi tık fazlasını da verir
Ama ben kullanırken şunu deneyimledim
Şarjı 21 fe ye göre daha hızlı bitiyor
Ama siz 4 5 saat3 kafiyseniz gayet iyi
Bu arada kurulum sırasında batarya adeta eriyor
Samsungun pili 1 ay sonra daha iyi hale gelir hocam ilk alindig8 haftalar daha kötüdür

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
4 . 5 saat ekran süresi verir bi tık fazlasını da verir
Ama ben kullanırken şunu deneyimledim
Şarjı 21 fe ye göre daha hızlı bitiyor
Ama siz 4 5 saat3 kafiyseniz gayet iyi
Bu arada kurulum sırasında batarya adeta eriyor
Samsungun pili 1 ay sonra daha iyi hale gelir hocam ilk alindig8 haftalar daha kötüdür
evet farkındayım.Günlük kullanımda ısınmıyorsa sorun yok.Pil süresine gelirsek zaten aktif olarak a32 kullanıyordum ve ekran sürem ortalama 4.5 maks 5saat.Benim için yeterli bir süre.S21fe-s22 farkı nedir peki?Malzeme kalitsi falan

332merek

80+ Bronze
evet farkındayım.Zaten aktif olarak a32 kullanıyordum ve ekran sürem ortalama 4.5 maks 5saat.Benim için yeterli bir süre.S21fe-s22 farkı nedir peki?Malzeme kalitesi falaan
Hocam ben Güncel olarak 21 fe 2 kullanıyorum 7 saat üstü ekran süresi alıyorum
Gelelim s22 ile malzeme farklarına
Söyleki farklıllar çünkü s22 arkası komple cam iken s21 in komple plastik ama zaten kilifla kullandığım için fark yok demek oluyor
Onun dışında s22 daha küçük bir cihaz s21daha büyük ekranı
A32 den bu cihaza geçtiyseniz sadece kamerasını açın ve farki görün o size yeterli gelecektir
S21 fe her telefon konusunda belirttiğim gibi Türker için 16.500 tl ye biçilmiş bir kaftandir
Bu fiyata böyle bir telefon yoktur ama bizim Türker bilmiyor işte a35 a 55 kovaliyorlar
S22 ise s21 fe 2. Nesilden her konuda bir tık daha iyi olan ve arkası cam olup. Daha premium hissettiren bir cihazdır sadece bataryası fe den bir tık kötüdür

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Hocam ben Güncel olarak 21 fe 2 kullanıyorum 7 saat üstü ekran süresi alıyorum
Gelelim s22 ile malzeme farklarına
Söyleki farklıllar çünkü s22 arkası komple cam iken s21 in komple plastik ama zaten kilifla kullandığım için fark yok demek oluyor
Onun dışında s22 daha küçük bir cihaz s21daha büyük ekranı
A32 den bu cihaza geçtiyseniz sadece kamerasını açın ve farki görün o size yeterli gelecektir
S21 fe her telefon konusunda belirttiğim gibi Türker için 16.500 tl ye biçilmiş bir kaftandir
Bu fiyata böyle bir telefon yoktur ama bizim Türker bilmiyor işte a35 a 55 kovaliyorlar
S22 ise s21 fe 2. Nesilden her konuda bir tık daha iyi olan ve arkası cam olup. Daha premium hissettiren bir cihazdır sadece bataryası fe den bir tık kötüdür
Evet kamera açısından zaten baya fark var.Ek olarak küçük telefon olduğu için de bir iphone havası veriyor.Günlük kullanımda telefonunuz ısınıyor muydu acaba?

332merek

80+ Bronze
Evet kamera açısından zaten baya fark var.Ek olarak küçük telefon olduğu için de bir iphone havası veriyor.Günlük kullanımda telefonunuz ısınıyor muydu acaba?
Evet yazın ısınıyor ama 40 derece oluyor max oyuna girersen ve ya "4k 60 fps video çekersen 46 derece oluyor ki bu da evet sıcak üstü demek doğru

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Evet yazın ısınıyor ama 40 derece oluyor max oyuna girersen ve ya "4k 60 fps video çekersen 46 derece oluyor ki bu da evet sıcak üstü demek doğru
oyun falan yok.Sadece insta spotify kısacası günlük kullanım.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
oyun falan yok.Sadece insta spotify kısacası günlük kullanım.
Valla paramı yatırırlarsa sipariş vereceğim bende

1 ila 3 iş günü diyorlar, bu akşama kadar yatmamış olursa hakem heyetine şikayet edeceğim

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,735