Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

wanheda61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir
stok yok gerekçesiyle sipariş iptal edilebilir mi dostum? Tüketici hakem heyetine başvurdum. Mesafeli satışlar sözleşmesi yönetmeliğinin 16. maddesi 4. fırkasına göre stokta olmaması satış iptali anlamına gelmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ah be.ben de 10 tane olan stoktan biri sana geldi sandım

hayırlı olsun güle güle ürünü

stok yok gerekçesiyle sipariş iptal edilebilir mi dostum? Tüketici hakem heyetine başvurdum. Mesafeli satışlar sözleşmesi yönetmeliğinin 16. maddesi 4. fırkasına göre stokta olmaması satış iptali anlamına gelmiyor.

hayırlı olsun güle güle kullan

hayırlı olsun güle güle kullan
Ürün temin edilebiliyorsa bilgi verilir. Şu kadar gün içerisinde gelecek diye. Merkez depoda yoksa iade edilir paran hesabına yatar

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,160
İsim
Jarvis-M

nerochy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batın Öztürkmen
Ürünün parası bile gelmedi, banka herhangi bir ödeme olmadığını söyledi

Akşama kadar yatmazsa şikayet dilekçesi yazacağım
Bankamın müşteri hizmetlerini aradım ve herhangi bir iade işlemi sürecinin başlamamış olduğunu söyledi. Sonrasında Mediamarkt müşteri hizmetlerini aradım ve iade sürecimin başlayıp başlamadığını kontrol ettirdim. (not: sistem yoğunluğundan dolayı da yaklaşık 4-5 dakika bekletildim.) İade sürecimin başlamadığını ve muhasebecilikte adıma iade talebi kaydının oluşturulacağını ve 24-48 saat içerisinde bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Gerçekten büyük rezalet. Siparişim iptal olmasına rağmen paramın iade edilmesi için ayrıyeten adamlara hatırlatma mı yapmam gerekiyor anlamadım. Aramasam hiç paramı iade etmeyeceklermiş gibi tutumlar... Güvenilecek bir yanı kalmadı bu şirketin

332merek

80+ Bronze
Bankamın müşteri hizmetlerini aradım ve herhangi bir iade işlemi sürecinin başlamamış olduğunu söyledi. Sonrasında Mediamarkt müşteri hizmetlerini aradım ve iade sürecimin başlayıp başlamadığını kontrol ettirdim. (not: sistem yoğunluğundan dolayı da yaklaşık 4-5 dakika bekletildim.) İade sürecimin başlamadığını ve muhasebecilikte adıma iade talebi kaydının oluşturulacağını ve 24-48 saat içerisinde bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Gerçekten büyük rezalet. Siparişim iptal olmasına rağmen paramın iade edilmesi için ayrıyeten adamlara hatırlatma mı yapmam gerekiyor anlamadım. Aramasam hiç paramı iade etmeyeceklermiş gibi tutumlar... Güvenilecek bir yanı kalmadı bu şirketin
Evet
Aramanız iyi olmuş
Yoksa umurlarında değilsiniz

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Ürün temin edilebiliyorsa bilgi verilir. Şu kadar gün içerisinde gelecek diye. Merkez depoda yoksa iade edilir paran hesabına yatar
ürün temin edilecek dendi. günlerce satılmaya devam etti. stokta var dendi. 1 hafta sonra stokta yok denilerek iptal edildi. 1 hafta yasal sürenin üzerinde.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,160
İsim
Jarvis-M
Birebir aynı şeyler söylendi ve dönen yok. Buaksam 3 iş günü süreleri doluyor. Direkt hakem heyetine dilekçe yazacağım.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,160
İsim
Jarvis-M
Saat 5i geçti yatan hiçbir şey yok. Rezalet ötesi firma. Akşama şikayette olacağım

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Saat 5i geçti yatan hiçbir şey yok. Rezalet ötesi firma. Akşama şikayette olacağım
dostum şikayet yazmak için neyi bekliyorsun ?

keşke benim paramı da geri vermeselerdi
paranı vermeseler daha iyi. icraya verirsin mediamarktı mağdur olursun daha çok şey alırsın

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,160
İsim
Jarvis-M
dostum şikayet yazmak için neyi bekliyorsun ?

keşke benim paramı da geri vermeselerdi
paranı vermeseler daha iyi. icraya verirsin mediamarktı mağdur olursun daha çok şey alırsın
Şikayetvara yazdım, çalıştığım için şuan bir şey yapamadım. Yarında 8.30-21.30 işte olacagim. Cumaya yatmamış olursa sabahtan hakem heyetine gideceğim

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Arkadaşlar s22 aldım fakat sanırım iade edeceğim.Sadece kickte yayın izlerken cihazın işlemci ısısı bana biraz fazla geldi.
1723655649196.png

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,160
İsim
Jarvis-M
Visa indirimi ile 19kya 23fe alabiliyordum.

Ancak NEFRET ETTİĞİMİN mediamarktı paramı vermediği için sipariş veremiyorum indirimi kaçıracağım

Top Bottom