Neler Yeni

Samsung S24 mü S24 Plus mı ?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Arkadaşlar sizce hangisin almalıyım arada 10bin civarı bir fark var değer mi ?
Değeceğini düşünüyorum tek problem exynos işlemciler fakat 3. nesiller daha iyi diyorlar

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Toprak
Değeceğini düşünüyorum tek problem exynos işlemciler fakat 3. nesiller daha iyi diyorlar
Bence s24 ekranı acayip küçük. Normalde küçük ekran severimde, o da baya küçük kalıyor. S24+ bence tam ideal boyutta. 8 gen 3 de ayrı zaten.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Dostum s24 tam tek el kullanım telefonu cebe felan güzel rahatsız etmiyor. Ama batarya ve ekran 1440p den dolayı s24+ aldım ben gayet memnun kaldım. Tabi malum ülkemizde işlemcilerini herkes yerden yere vuruyor uzun süre kullanımda umarım elimde kalmaz en son galxy s3 kullanmıştım android olarak. S24 babam kullanıyor alo alo arada 1 2 video sarj 2 gün gidiyor rahat s24+ ben kendim kullanıyorum benimde max aktivite 2 instadan video izle 2 foto çek gezerken okadar. Tek benim açımdan kötü olan büyük tek el telefon kullanmaya alışmış birisi olarak biraz zorlandım.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Fark 5 bin TL ve kesinlikle değer. S24+ S24 Ultra' nın yapabildiği neredeyse herşeyi yapabiliyor.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum s24 tam tek el kullanım telefonu cebe felan güzel rahatsız etmiyor. Ama batarya ve ekran 1440p den dolayı s24+ aldım ben gayet memnun kaldım. Tabi malum ülkemizde işlemcilerini herkes yerden yere vuruyor uzun süre kullanımda umarım elimde kalmaz en son galxy s3 kullanmıştım android olarak. S24 babam kullanıyor alo alo arada 1 2 video sarj 2 gün gidiyor rahat s24+ ben kendim kullanıyorum benimde max aktivite 2 instadan video izle 2 foto çek gezerken okadar. Tek benim açımdan kötü olan büyük tek el telefon kullanmaya alışmış birisi olarak biraz zorlandım.
Anladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fark 5 bin TL ve kesinlikle değer. S24+ S24 Ultra' nın yapabildiği neredeyse herşeyi yapabiliyor.
Fark benim için 10bin

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
8 gen 3 daha, iyi performans ve heralde kamera olarak daha iyi kesinlikle değer S24+

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8 gen 3 daha, iyi performans ve heralde kamera olarak daha iyi kesinlikle değer S24+
Yanlışlıkla siyah sipariş vermişim mor düşünüyordum

Şimdide çok kararsız kaldım değişim süreciyle uğraşmak istemiyorum ama siyahta çok klasik geliyor

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
Yanlışlıkla siyah sipariş vermişim mor düşünüyordum

Şimdide çok kararsız kaldım değişim süreciyle uğraşmak istemiyorum ama siyahta çok klasik geliyor
İptal et geri ya da ordan ya da sitesinden aldıysan oradan hemen müşteri danışmanını ara ben şu rengi istiyom yanlışlıkla aldım bunu de hemen hallederler

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
İptal et geri ya da ordan ya da sitesinden aldıysan oradan hemen müşteri danışmanını ara ben şu rengi istiyom yanlışlıkla aldım bunu de hemen hallederler
Benim bildiğim ultrada var sadece snapdrgn8 gen3

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Yok Plus da da var
1716489320277.png

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Olm bende baktım Got oldum ya O versiyon gelmemiş Bizim ülkeye
Kendim aldım ordan eminim de ultra alcan oda cok pahalı :) ama ben memnun kaldım şuanlık 2 3 gün gidiyor sarj sorunu ısınma ws yaşamıyorum yeni nesil de düzelmiş olabilir. Baktım olmuyor Abd veya kanada ürünü alırız :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,249
Üyeler
145,137
Son üye
Greyface
Top Bottom