Neler Yeni

Samsung S24 mü S24 Plus mı ?

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
Kendim aldım ordan eminim de ultra alcan oda cok pahalı :) ama ben memnun kaldım şuanlık 2 3 gün gidiyor sarj sorunu ısınma ws yaşamıyorum yeni nesil de düzelmiş olabilir. Baktım olmuyor Abd veya kanada ürünü alırız :)
Yav zaten artık Samsung işlemci sorununu halletti Hiçbisi olmaz kullan çatır çatır

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Yav zaten artık Samsung işlemci sorununu halletti Hiçbisi olmaz kullan çatır çatır
Bakacaz ıphone 7 den geçince çağ atlamış gibi oldum ama anroid anılarım kötüdür umarım tekrarlamaz :)

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Semih Kandıraz
Bakacaz ıphone 7 den geçince çağ atlamış gibi oldum ama anroid anılarım kötüdür umarım tekrarlamaz :)
Şimdi İos a alışıksın git iPhone al diyecem iPhone da çok pahalı Anca Düz iPhone 13 alırsın.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
mehmet ali oğuz
Şimdi İos a alışıksın git iPhone al diyecem iPhone da çok pahalı Anca Düz iPhone 13 alırsın.
Düz 12 veya 13 almak yerine zaten aldım s24+ ı alıştım memnun kaldım şuana kadar 1 ay oldu . Gönül isterdiki 15 veya 16 alabilmek ama maddi olarak yemedi :)

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
İptal et geri ya da ordan ya da sitesinden aldıysan oradan hemen müşteri danışmanını ara ben şu rengi istiyom yanlışlıkla aldım bunu de hemen hallederler
Kargoda olduğu için olmuyor maalesef

Palo DAYI

80+ Silver
s23 yerıne alınır mı?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Müşteri hizmetlerini bı ara sor bence veya mağazaya sor
Değişim olmadığını iade etmem gerektiğini söylediler bu konuda destekleri 0
Bende iade etmek istemedim eskiyi yenile kampanyası ile aldığım için memnunum çok kötü renk değilmiş
Bu arada almak isteyen olursa hafif ısınıyor tek eksisi o diyebilirim şuana kadar her şey iyi

Top Bottom