Neler Yeni

Sanırım corona oldum :(

En İyi Cevap
7
Arkadaşlar 9. sınıfım bizim sınıfta dün 2 kişi corona oldu (test pozitif) sınıf karantinaya alındı. Dün eve geldim bir şeyim yoktu ancak bugün öksürük,baş ağrısı, iştahsızlık başladı maalesef. Evde yaşlılarda var bakalım ne olacak... Bu zamanda okulları açan kişinin Allah cezasını versin inşallah bi olmayan eğitim için hayatımız tehlikeye giriyor :( İçimi dökmek için konu açıyorum. 14 gün evdeyim ama ondan sonrada gitmeyi düşünmüyorum okula.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar 9. sınıfım bizim sınıfta dün 2 kişi corona oldu (test pozitif) sınıf karantinaya alındı. Dün eve geldim bir şeyim yoktu ancak bugün öksürük,baş ağrısı, iştahsızlık başladı maalesef. Evde yaşlılarda var bakalım ne olacak... Bu zamanda okulları açan kişinin Allah cezasını versin inşallah bi olmayan eğitim için hayatımız tehlikeye giriyor :( İçimi dökmek için konu açıyorum. 14 gün evdeyim ama ondan sonrada gitmeyi düşünmüyorum okula.
Geçmiş olsun okula gitmek zorunlu olduğu için eğitim hayatın sekteye uğrar gitmemek pek iyi bir fikir değil.

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
bizim sınıfta kapandu şuan uzaktan eğitimdeyiz bir tek bizim sınıf kapandı okulda ben aşımı olmuştum şu anlık bir problemde yok

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam geçmiş olsun, bizim okulda da çıkmış 3 kişide ufaktan korkmaya başladım :(

Cankmkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Can
koronanın ortalama seyir ettiği zamanlarda tam kapanma oluyor fakat turistlere değil istedikleri gibi gezebiliyorlar çünkü onlar baş tacımız! ama kaç milyon öğrenciyi 30 40 kişilik sınıflara 1er metre bile bırakmadan bir araya getirebiliyolar bunun hesabıda sorulur elbet kardeşim bu arada konuya gelcek olursak steril tut kendini ki eğer sende varsa da diğer yaşlı bireylere bulaşmasın

Ilar

80+ Bronze
gitmemek yerine bir iş veya ticrete falan atılacam veya baba mesleği yapacam diyor isen en azından açık liseye geç ki lise mezunu olasın

En İyi Cevap
7
Geçmiş olsun okula gitmek zorunlu olduğu için eğitim hayatın sekteye uğrar gitmemek pek iyi bir fikir değil.
Zaten kapanacak okullar öyle gözüküyor. Eğitim umurumda değil artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

koronanın ortalama seyir ettiği zamanlarda tam kapanma oluyor fakat turistlere değil istedikleri gibi gezebiliyorlar çünkü onlar baş tacımız! ama kaç milyon öğrenciyi 30 40 kişilik sınıflara 1er metre bile bırakmadan bir araya getirebiliyolar bunun hesabıda sorulur elbet kardeşim bu arada konuya gelcek olursak steril tut kendini ki eğer sende varsa da diğer yaşlı bireylere bulaşmasın
O kadar doğru konuştunuz ki... Ağzınıza sağlık aynen öyle maalesef. 2023'de hesaplaşacağız.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Top Bottom