Neler Yeni

Sapphıre Amd Radeon RX 6400 Pulse 4GB 64Bit 4.399,13 TL

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Aydın İgal Gezer
hala gt 1030 rx 550 alan var sıfır niyetine.o bunların yanında on numara kart.2.el aldığın kart garantisi yoktur 2 senede gidebilir gitmeyebilir de.5-6 sene de gidebilir.adı üstünde garantisi yok.
2. El Bir suru kart kullandim, hatta su anda kullanmakta oldugum 4080 de 2. El ve aldigim butun kartlarin garantisi vardi. Piyasadaki eski olmayan cogu kartin en az 2 bazilarinin 5 yil garantisi oluyor. Eger alacak kisi piyasaya hakim ve gpu konusunda kendine guveniyorsa bununla beraber fiyat da uygunsa temiz kfgli 2. El kart net alinir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Chrome açar gibi
o kadar da değil. online oyunlar için tercih edilebilir mesela war thunder max ayarlarda, cs go orta ayarlarda, bebe oyunu volarant ultra da rahat oynatır.yeni çıkan oyunları haliyle oynatmaz.inanırmısın bilmem online oyundan başka oyunlara pek hevesim kalmadı gibi.mesela witcher 3 ü alalı sanırım 2 sene oldu daha hala başlarındayım.giriyorum sıkılıyorum çıkıyorum war thunder oynuyorum.rekabetçi oyunlar bende alışkanlık yaptı daha heyecanlı geliyor.mesela assasins crreed serisini alalı 3 yıl falan oldu.ilk başlarda çok tatlı geliyordu tüm seriyi oynadım zamanla bi unity kaldı giriyorum çıkıyorum çünkü sıkmaya başladı hikayeli oyunlar nedense.geçen mirageyi indirdim sıkıldım.epicten bi sürü bedava AA veya AAA kalite oyunum var daha dokunmadıklarım çok.death stranding grafikler hikayesi fakan şagane ama belli bir noktadan sonra sıktı bunaltttı bıktım.benim anlamadığım 4070 super gibi kart alanlar niye bu kadar heyecanlısınız bu kadar mı tutkunsunuz oyun oynamaya!çünkü insan gerçekten sıkılıyo.o kadar para döktüğün istemle ne kadar oynamaya vaktin var da seviniyorsun anlamıyorum.o yüzden sistem kurarken ihtiyacın kadar sistem kurman daha akıllıca olur.yani 4090 alıp 4k oynasan nolcak 4060 alıp 1k oynasan nolcak.oynayıp bitirdikten sonra bi değeri kalmıyor ne oyunun ne de pahalı sistemin.ha paran çoktur vaktin de çoktur 4070 süper almaya değer.mesela bende zaman çok ve ölçtüm kendimi şu an benim ihtiyacımı karşılayacak ve almak için çabaladığım yeterli ve her yönden f-p kartı 4060.ama ondan daha ucuz 16 gb rx 7600 xt varken insan niye 8 gb ta kalsın diye düşünüyor.ama 4060 hem 115 w gibi güç harcıyor hem performanslı.rx 6400 42 w güç çekiyor max.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Mehmet Eyüp Atan
hala gt 1030 rx 550 alan var sıfır niyetine.o bunların yanında on numara kart.2.el aldığın kart garantisi yoktur 2 senede gidebilir gitmeyebilir de.5-6 sene de gidebilir.adı üstünde garantisi yok.
5-6 sene nereye gidecek bu kart acaba?

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Bunu alacağıma 2.el Rx6600 veya Rx5700xt alırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
5-6 sene nereye gidecek bu kart acaba?
oynadığın oynayacağın oyunlara bağlı dedik ya.şimdi bile mesela cyberpunk 2077 oynamak istesen düşük ayarlarda bile oynatmaz bu kart.o niyetle alıyosan alma zaten.ama rekabetçi younlarda olsun valhalla village gibi hikayeli oyunlarda olsun oldukça yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeri gelecek 4090 bile yetmeyecek zaten oyunlara mesela dx 13 çıkınca

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
881
İsim
Taksim Delisi Cenk
2.elini sahibinden de 2000 e koyan gördüm de satamamistir tahminimce.Aman aman uzak durulmasi gereken bir kart.
En azından bu fiyata

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Efe
RX 6400 bedava dağıtsalar bile alınmaz YTD..

Son düzenleme:
Top Bottom