Neler Yeni

Çözüldü✓ Sapphire Nitro+ RX580 4gb olur mu?

Aykut D.

80+ Gold
Bir hata yok, 40-50 tane satmışımdır. Sapphire Nitro+ RX 580 4GB 256Bit model bir kart var yani. 4GB ile 8GB farkını GPU Z programından VRAM'e bakarak veya DXDİAG'tan ekran kartı kısmındaki VRAM'e bakarak anlayabilirsiniz. 4GB olanda 4096MB, 8GB olanda 8192MB yazar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizinkinde bir arıza varmış demekki. Kafe - Mining çıkması 100'lerce kartta neredeyse hiç sorun yaşamadım.
Arkadaş bence mining bioslu denk gelip on yargılı davranıyor.

Armi3067

80+ Bronze
hocam sapphire kullandım ekran kartı kendi kendie kapanıyordu
Ben RX 570 ve RX6600 sapphire pulse modellerini kullandım sırf sen problem yaşadın diye direkt almayın demek biraz hoş olmadı amd ile eskiden partnerlrdi ve kartları sapphire üretiyordu, şuan da amd tarafında en iyi markalar (marka içi modelden modele değişir) fakat sapphire,xfx ve powercolor bilginiz olsun özellikle bu markaların üst modelleri amd'nin en iyi kartları denebilir.

AMD tarafında ana marklara ön yargılıyım bende nvidia kartları daha iyi üretiyorlar BENCE çünkü parayı veren iş ortaklığını daha iyi yapan düdüğü çalar.

Tek sıkıntı sapphire tarafında kullanıcı tarafından bir oyun dönüyor RX 6600 ve RX 6600 Pulse modellerinin tasarımı aynı özellikleride aynı yüksek olasılıkla Pulse modelide referans kartın aynısını kullanıyor tek fark TriXXX desteği var olarak gözüküyor Pulse modelde o yüzden Pulse aldım fakat Pulse önermiyorum. Nitro+ alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,692
Üyeler
140,684
Son üye
enabs
Top Bottom