Neler Yeni

Sarı site adam eşofman yollamış

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Bazi sokak kadini evlatlari yapiyor bunlari sahsen aldigim tum 2.el urunleri deniyorum bir sorun olursa video ile kanit cekip yollayip saticoya haber vererek kargoluyorum

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Ömer Aslan
Bu gibi durumlar olmasın diye Face gruplarında refaransı olan kişilere sahibinden üzerinden sattım 1 hafta once işlemcimi.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Byler param güvendeyle ekran kartı sattım yolladım adama adam bişi demeden iade etti kargoda az önce geldi içinden eşofman çıktı ne yapmalıyım çıldırcam
Kanka artık eşofmanı giyer adliyeye öyle gidersin yapacak bir şey yok uğraş dur

Son düzenleme:

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.
Param güvende değil olması lazım o uygulamanın. Geçmiş olsun hocam.

Aedcre

80+
Geçmiş olsun. Param güvende tamamen alıcıyı koruyan bir sistem. Karşı tarafın ne yapacağı belirsiz bir şekilde bütün sıkıntıyla satıcı taraf uğraşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
ortak geçmiş olsun çok çoğu kişi de söyledi sana satmamanı bende dahil daha önce de açmıştın sanırım bu konuyu hatırlıyorum bu durumda sahibinden bir şey yapmıyor sana da belirttim bozuk malla değiştirir yollar 2 gün koşulsuz şartsız iade hakkı var adamın demiştim işte hani şans bu sağlık olsun sahibindeni arasnda onlar biz bu konuda bir şey yapamıyoruz ilgilenmiyoruz davayı açın vs falan diyecekler ben çok sormuştum zamanında bunu dava da uğraştırır e devlet üzerinden kendinde açabilirisn diye biliyorum thy den belli bir mebla olması lazım avukatın direkt dahil olabilmesi için yine de avukata sormakta fayda var adamında ismisini cismini falan biliyorsundur umarım yoksa sıkıntı

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Geçmiş olsun hocam Ben ekran kart aldım Ankara'dan Kart Bozuk Geldi Uğraştırıcı Süreç sahibinden arayıp mail attım uğraştırdı 150 TL zararım oldu

Chapin

80+ Silver
3-5 kuruş için güvenilmez adamlara mal satıyorsunuz, kardeşim param güvende ile satacaksan direk alan adamın sana yazmasını bekle baktın kimse yazmıyor siparişi iptal et elden sat.

eneskaya6

80+ Bronze
Öncelikle geçmiş olsun. Adam büyük ihtimalle fake mail ile fake tel no ile kayit olup siparisi cekti. Sen sahibindene bildirirsen sahibinden kabul edilen sözlesmeleri cikarip senin dava etmeni söyler fakat adamin elle tutulur bilgisi olmayacagından buyuk ihtimalle sonuclanmaz ya da baskasi üzerine hesap cıkar yine sonuclanmaz. Bu dedigimin ihtimali %99. Sırf bu korkumdan dolayı sattigim herseyi elden ya da ilk ödemesini alip sattim

Top Bottom