Neler Yeni

şarjlı matkap arıyorum

denizket

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
deniz
Arkadaşlar şarjlı matkap arıyorum fakat çakma Dewalt ürün düşünüyorum beni yarı yolda bırakıp bırakmayacağından emin değilim o yüzden. Genelde ağır işlerde kullanılmayacak o yüzden belki beni çakma bir ürün de idare edebilir diye düşündüm. Forumlardan okuduğum kadarıyla batarya ömürleri orjinaller kadar olmuyormuş, kullanan veya fikir verebilecek kimseler var mı acaba?

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,521
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar şarjlı matkap arıyorum fakat çakma Dewalt ürün düşünüyorum beni yarı yolda bırakıp bırakmayacağından emin değilim o yüzden. Genelde ağır işlerde kullanılmayacak o yüzden belki beni çakma bir ürün de idare edebilir diye düşündüm. Forumlardan okuduğum kadarıyla batarya ömürleri orjinaller kadar olmuyormuş, kullanan veya fikir verebilecek kimseler var mı acaba?
Pek anlamam ama çakma alacağına bunu al yorumları iyi duruyor;

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bütçe nedir?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
hocam bütçe nedir hangi işlerde kullanacaksınız darbeli mi darbesiz mi bunları belirtirseniz daha iyi olur
darbesiz matkap için önerim budur. vidalama ufak tefek işler için hayat kurtarıcı yalnız fiyatı yükselmiş takibe alın ben 200 tl ye almıştım

darbeli istiyorsanız da bunu alın yine fiyat yükselmiş 300e almıştım takip de kalın düşünce yakalarsınız

dediğim gibi fiyatları yükselmiş akakçeden takibe alın aceleniz yoksa bekleyin bunlar iyi ben ikisinide kullanıyorum

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evinde amatör profesyonel ne işin varsa A'dan Z'ye her işini çözer.
Bir bundan al hacım ben 4gün önce aldım 450 idi.

Bir bundan al 4gün önce 69tl idi.

kadirsari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kadir
Çakma önerilmiyor pek şarjlı matkap bosch var bende çok memnunum tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Top Bottom