Neler Yeni

şarkı yaptım sizce nasıl olmuş?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seri üretimdesin herhalde sürekli şarkı paylaşıyorsun gene dediğimin aynısı sözleri ciddiye almazsak ses olarak ortalama bir parça.
evet biraz öyle oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seri üretimdesin herhalde sürekli şarkı paylaşıyorsun gene dediğimin aynısı sözleri ciddiye almazsak ses olarak ortalama bir parça.
sözleri bende anlamlı yazmak istiyorum fakat 16 yaşımda, çok bir tecrübem yok hayata dair yani max bu kadar anlamlı oluyor :)

QRuder

80+ Silver
yeni nesil şarkıları sevmiyom da belki sen başka bir tarzda bu sesle bişeyler yaparsın yaş kaç ses oturdumu ergenlik bittimi ona göre belki zamanla tarz değiştirebilirsin bence sesin pop söylemeye de gider böyle şeylere değil de saf sesini duysak bide burda daha iyi olurdu da tabi ona göre biraz yorum yapardık en azından

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
yeni nesil şarkıları sevmiyom da belki sen başka bir tarzda bu sesle bişeyler yaparsın yaş kaç ses oturdumu ergenlik bittimi ona göre belki zamanla tarz değiştirebilirsin bence sesin pop söylemeye de gider böyle şeylere değil de saf sesini duysak bide burda daha iyi olurdu da tabi ona göre biraz yorum yapardık en azından
Pop yapmayı pek tercih edebileceğim bir tür değil aynı şekilde dinlemeyi de hiç sevmiyorum. Sesim hemen hemen bu şarkıdaki gibi ton değiştirmedim nerdeyse hiç, sadece autotune biraz değiştiriyo ama dediğim gibi ses tonum hemen hemen aynı bu şarkıdakiyle...

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
İsmail Söylemiş
evet biraz öyle oldu.

sözleri bende anlamlı yazmak istiyorum fakat 16 yaşımda, çok bir tecrübem yok hayata dair yani max bu kadar anlamlı oluyor :)
Aslında pekte bir şey yaşamana gerek yok. Bence bir karakter oluştur ve o karakteri nasıl yazmak istiyorsan o yönde yaşamış ve ya yaşıyormuş gibi yaz uydur bide biraz kafiyeli olursa daha da ilerlersin. Bende 2012 de böyle şeyler tecrübe etmiştim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Aslında pekte bir şey yaşamana gerek yok. Bence bir karakter oluştur ve o karakteri nasıl yazmak istiyorsan o yönde yaşamış ve ya yaşıyormuş gibi yaz uydur bide biraz kafiyeli olursa daha da ilerlersin. Bende 2012 de böyle şeyler tecrübe etmiştim :)
öyle yapmayı istiyorum fakat sonra insanların ''kendi hayatından yazman daha iyi olur'' gibi çok olumsuz yorum gelir gibime geliyor. Ondan yapmıyorum. Ama deneyebilirim...

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
öyle yapmayı istiyorum fakat sonra insanların ''kendi hayatından yazman daha iyi olur'' gibi çok olumsuz yorum gelir gibime geliyor. Ondan yapmıyorum. Ama deneyebilirim...
Çakma gangster olma yeter herkes sadece yaşadıklarını sözlere dökse şarkılar yarı yarıya azalırdı

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Fena değil, ağzına sağlık.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
İçinde giyim ve araba markası olmayan her parçaya okeyim bu aralar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
evet biraz öyle oldu.

Gelişme var baba devam böyle

Top Bottom