Neler Yeni

Satıcı olarak Dolap'tan ürün iade kabul etmemek mümkün mü?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Dolap'tan ürün satmayı düşünüyorum ürünün iadesini kabul etmemem mümkün mü?

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Alıcı destekle görüşür incelerler haklı bulurlarsa her türlü iade edilir

4lper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
alper çakır
yanlışın olmasın keyfiyen iade olmaz, kullanıp iade mi ediceksin. keyfi iade amazonda var doğrudur ama dolapta yok

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanlışın olmasın keyfiyen iade olmaz, kullanıp iade mi ediceksin. keyfi iade amazonda var doğrudur ama dolapta yok
bunu merak ediyorum üründeki en küçük kusur değerini düşürüyor çünkü

4lper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
alper çakır
Satıcı ürünün kusurlarını yazması gerek tabi ona görede bir fiyat yazmalı. Satın alan kişide bunları göz önünde bulundurarak almalı

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
yanlışın olmasın keyfiyen iade olmaz, kullanıp iade mi ediceksin. keyfi iade amazonda var doğrudur ama dolapta yoK
Hayır var,bu sistemle çalışan her şeyin açığı bu zaten.Bir arkadaş r5600 işlemci sattı alıcı iade etmiş geri geldiğinde işlemci yoktu içinde.Sahibinden param güvende de böyle ürünü alıp farklı ürünle değiştirip iade edebiliyorsun.

Ben bu yüzden param güvende veya dolap ile satış yapmıyorum,ilk zamanlar ekran kartı satmıştım adam onaylamadı ama iade de etmedi,sistem otomatik onayladıktan sonra incelemeye fan kablosu kesikti falan yazmış.

4lper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
alper çakır
Hayır var,bu sistemle çalışan her şeyin açığı bu zaten.Bir arkadaş r5600 işlemci sattı alıcı iade etmiş geri geldiğinde işlemci yoktu içinde.Sahibinden param güvende de böyle ürünü alıp farklı ürünle değiştirip iade edebiliyorsun.

Ben bu yüzden param güvende veya dolap ile satış yapmıyorum,ilk zamanlar ekran kartı satmıştım adam onaylamadı ama iade de etmedi,sistem otomatik onayladıktan sonra incelemeye fan kablosu kesikti falan yazmış.

Geçmiş olsun. Böyleleriyle hiç karşılaşmadım bir nevi yalan dolanla yapılan bi hırsızlık. Bu kişilerde zaten keyfi iade yapılamayacağının farkındalar.

Yasin Çınar

80+ Bronze

Korktuğum durum bu telefon vs. satsam parçaları alıp yan sanayi parçalarla değiştirebilirler vs.

Top Bottom