Neler Yeni

Satranç ve monopoly tarzı oyun yapmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdükadir
pc/online/mobile Satranç ve monopoly tarzı oyun yapmak istiyorum lakin hiç bilgim yok tecrübeli olan biri ile arkadaşlık istiyorum. Hem öğretir hem de beraber proje tasarlarız ki kafamda çokça proje üretebiliyorum tek problem tecrübe ve bilgiye sahip değilim eğitici videolar var yazılar var bunlar birebir iletişim ve etkileşim sağlamadığından verim alamıyorum

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Alihan YILMAZ
Kafadan herkes çok şeyler üretebiliyor. Sana özel bir yetenek değil. Bu nedenle her şey lafta kalıyor. Türkiye'nin bir gerçeği.

setxkbmap

80+
yaşadığın şehirde ki yazılım firmalarının kapısını çal başka türlü öğrendiğin her şey yarım kalacak. ( yaşandı )

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Alihan YILMAZ
Bazı meslekler alanda öğrenilir, bazıları okulda. Programlama bir çıraklık mesleği değil. Beden ile yapılan meslekler en iyi Usta'nın yanında öğrenilir. Programlama bir kafa mesleği.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdükadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgi brikimi yetenegi olan birisi neden 0 olan birisi ile isbirligine girsin bunu kendine bir sor
bu benim aklıma gelmeyen bir durum değil bunu kendime engel kabul edip burada teklif bile sunmayabilirdim. tecrübesiz birini tercih etmek kişiye kalmış ben sadece adım atıyorum ki mesela ön muhasebe için sokaktan geçen biriside yapar diyorlar dersine katıldıgım arkadasların yarısı o kadar tekrar uygulama yapılmasına ragmen hala karıstıranlar var mesel adım atmak özellıklede dogru kişi ile adım atmak ben ilk adımı attım şimdi sıra doğru ve yararlı birini bulmaya geldi

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
lisedeyken dotanın kart oyununu yapmıstım ıngılızce dersı ıcın ne gunlerdi be

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdükadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun değil yakınca AI photoshop ve birçok programa entegre edildiği gibi bu programlara da entegre edilir sonra bizde ne yapmak istediğimizi sesli yada yazılı olarak yapay zekaya yaptırırız belki de bize öğretmesini sağlarız ki şuan AI lar hazır bir şekilde kod veriyor sadece programın içinde aktif çalışmıyor

gtr34

80+
bilgi brikimi yetenegi olan birisi neden 0 olan birisi ile isbirligine girsin bunu kendine bir sor
Kesinlikle katılıyorum hocam. Sırf fikrin var diye kimse senin projelerini senin adına hayata geçirmeyecektir. Arkadaşlıklar bile bir çıkar ilişkisine dayanır. Sen adamdan bilgi birikimini, emeklerini ve zamanını istiyorsun ve karşılığında hiçbir şey sunmuyorsun. Kimse bedavaya bunları sunmaz sunuyor olsa zaten şirketler para verip yazılımcı işe almaz. Konu sahibi fazla kolaya kaçıyor.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Alihan YILMAZ
Fikir dediği Satranç oyunu. Fikir bile sıfır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdükadir
Kesinlikle katılıyorum hocam. Sırf fikrin var diye kimse senin projelerini senin adına hayata geçirmeyecektir. Arkadaşlıklar bile bir çıkar ilişkisine dayanır. Sen adamdan bilgi birikimini, emeklerini ve zamanını istiyorsun ve karşılığında hiçbir şey sunmuyorsun. Kimse bedavaya bunları sunmaz sunuyor olsa zaten şirketler para verip yazılımcı işe almaz. Konu sahibi fazla kolaya kaçıyor.
yeterince aşağılama yaptıysan defolabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikir dediği Satranç oyunu. Fikir bile sıfır.
fikrimi söylemedim zaten örnek verdim senide kapıdan uğurlayalım sizden bi nane olmaz kesin kendi arkadaş çevrenizde de böylesinizdir SADECE Engelsiniz fazlası değil hem yardımcı olacak potansiyelde değilsiniz hemde boş teneke gibi ses çıkarıyorsunuz Az akıllı ol ve bana ayırdığın zamanı daha verimli kullan şuan bi ne bir kazanç nede bir arkadaş elde ettin
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse ben öğretecek bi yer buldum engelleri kaldıralım siz hayatınızı engel olarak yaşamaya devam edin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,328
Üyeler
147,108
Son üye
matador111
Top Bottom