Neler Yeni

Savaş Cebeci Dayağını yedi

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Dostum 50 kere belirttim yine belirteyim SAVAŞ HAKETTİ VE HAKSIZ ama kaan eğer şampiyonsa ve ahlaklı bir sporcuysa ringe çıkmalıydı diyorum sadece savaş 40 defa ringe gel diyor lafını bitirmeden dalıyor adama ringte olsa mücadele ederdi hiç yoktan böyle dengesi kaybedip düşmüş mücadele edemeden dayak yemiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Savaş bomboş bir çar çok fazla küfür ediyor ve ileri geri konuşuyor kesinlikle haksız fakat ringte yapılmalıydı diyorum ben böyle adil bir mücadele olurdu
başlaması benımde hoşuma gitmedi kaanın iyi bir dövüşçü olduğunu çok düşünmüyorum ama ne olursa olsun alacaktır çunki savaş boş çar kum torbasına vuramayan adam hedefe nasıl vursun kaan ne olursa olsun dövüşçü savaş ise 54 yaşında hantal bir adam böle duruma dümemeliydi

ConquerorXIV

80+ Gold
bence savaş cebeci böyle bir şey yapacak biri değildi sosyal medyanın gazına geldi sonra geri dönüşü olmayan yola girdi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,947
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

NightWish2434

80+ Silver
Dostlar biliyorsunuz Kaan Kazgan ile kavgaları vardı. Şu an kavganın videosu telegram gruplarında dolaşıyor ben izledim.
Boyutuna göre Kaan yine iyi dövmüş, siz ne düşünüyorsunuz :D ?

Bence cüssesine göre ego kasıp boş yapması doğru değildi Savaş Cebecinin.
İlyas!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
923,402
Üyeler
143,574
Son üye
Nonameuss
Top Bottom