Neler Yeni

Seagate hdd nasıl sizce

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
Bad sector yoksa alınır, Seagate oldukça kaliteli bir marka.
Kaliteli marka, alabilirsin
Alınır fakat 5 yıllık bir HDD. Uygun fiyata olmalı ve bad sector testi mutlaka yapın.
1tb hddler yaklaşık aynı fiyat eğer 1tb fark çok size sorun yaratmayacaksa eğer 0 almanızı öneriyorum.
Arkadaşlar bunu satan arkadaşlar diyor ki ben bunu hiç bilgisayar takip kullanmadım sadece harici olarak dosyalarımi yedekledim istediğin kadar tesk yapabilirsin sizce ne yapmalıyım fiyatı da 250 TL

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,730
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Arkadaşlar bunu satan arkadaşlar diyor ki ben bunu hiç bilgisayar takip kullanmadım sadece harici olarak dosyalarımi yedekledim istediğin kadar tesk yapabilirsin sizce ne yapmalıyım fiyatı da 250 TL
HD Tune Pro ve Crystal Disk Mark 7 testlerini iste.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
O istediğini desin hocam. Testi var sonuçta. Test yapmayı kabul ediyorsa @Emir Aydın hocamın dediği testleri yapın bir sıkıntı yoksa alın.

Harici olarak kullanmasının eksisi sürekli oradan alıp oraya konduğundan veya bilgisayarda takılı çalışıyorken diski hareket ettirmesinden zarar görmesi olabilir. Bu şekilde bir sıkıntı oluştuysa testlerde belli olur zaten.

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
O istediğini desin hocam. Testi var sonuçta. Test yapmayı kabul ediyorsa @Emir Aydın hocamın dediği testleri yapın bir sıkıntı yoksa alın.

Harici olarak kullanmasının eksisi sürekli oradan alıp oraya konduğundan veya bilgisayarda takılı çalışıyorken diski hareket ettirmesinden zarar görmesi olabilir. Bu şekilde bir sıkıntı oluştuysa testlerde belli olur zaten.
Anladım ama adamda pc yokmuş o yüzden tesk yapamıyo sen istediğin testi de yap diyor

beritankorkusuz

80+ Silver
Arkadaşlar bu HDD nasıl iyi mi almayı düşünüyorum
Kaliteli bir marka fakat sisteminde hiç ssd yoksa ssd alman daha iyi olacaktır ,ayrıca ssd ye alıştıktan sonra hdd ye dönmen çok çok zor

beritankorkusuz

80+ Silver

beritankorkusuz

80+ Silver
Top Bottom