Neler Yeni

Selamlar bu site güvenilir mi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,866
İsim
bilo
Discord
b1l0
Güvenilir ama sanırım direkt her şeyi sıfır değil miydi öyle bi şeydi sanki ekran kartı işinde bi gariplik vardı. @RevDeisDou daha ayrıntılı bilgi verebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenilir ama sanırım direkt her şeyi sıfır değil miydi öyle bi şeydi sanki ekran kartı işinde bi gariplik vardı. @RevDeisDou daha ayrıntılı bilgi verebilir.
hocam ben oyunlar için sormuştum fakat sistem işinide merak ediyordum söylediğiniz iyi oldu ben ucuzdan çıkan sistemleri toplayıp sattıklarını düşünmüştüm(mesela pc tron 3070ti ilk çıktığında 20bin gibi bir fiyatı vardı onları alıp 21500 e sattıklarını düşünmüştüm)

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Oyun fiyatları bana şüpheli geldi. Güvenilir mi değil mi bilmiyorum.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,866
İsim
bilo
Discord
b1l0
hocam ben oyunlar için sormuştum fakat sistem işinide merak ediyordum söylediğiniz iyi oldu ben ucuzdan çıkan sistemleri toplayıp sattıklarını düşünmüştüm(mesela pc tron 3070ti ilk çıktığında 20bin gibi bir fiyatı vardı onları alıp 21500 e sattıklarını düşünmüştüm)
He hocam pardon oyunlar için olduğuna dikkat etmemiştim. Oyunları kiralıyorlar alabilirsiniz ama etiketlediğim arkadaş daha iyi yardımcı olur onun cevabını bekleyin siz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
O normal bir şey ticaret 20 ye alıp 21500e satması

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,866
İsim
bilo
Discord
b1l0
Neden bu kadar ucuz?: Hesaplar aile paylaşımı olup orjinal hesap sahibi bizleriz. Hikaye tabanlı bir oyuna 1150 tl gibi bir fiyat vermemeniz için sizlerle hesap paylaşımı yapıyoruz ve oyuna giriş yaptığınızda Steam veya Epic Games' i offline moda alıp oyunu sorunsuzca oynayıp bitirebiliyorsunuz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı hesabı birden fazla kişiye veriyorlar fakat online oynanamıyor bu yüzden instada böyle sayfalar çok var fakat onlarda 1 hafta sonra hesaba erişimin kesiliyor(aile paylaşımıymış :D)
Mesaj otomatik birleştirildi:

O normal bir şey ticaret 20 ye alıp 21500e satması
bende öyle düşünmüştüm fakat 2.el parça gibi bir durum varmış sanırsam @RevDeisDou nun cevabı bekliyorum bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
aynı hesabı birden fazla kişiye veriyorlar fakat online oynanamıyor bu yüzden instada böyle sayfalar çok var fakat onlarda 1 hafta sonra hesaba erişimin kesiliyor(aile paylaşımıymış :D)

bende öyle düşünmüştüm fakat 2.el parça gibi bir durum varmış sanırsam @RevDeisDou nun cevabı bekliyorum bende
2.el çıkarsa sıkıntı

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

İyi dolandırıcılık

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)