Neler Yeni

Senelik 5K Spor Salonu Fazla Mı Ucuz?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Selam arkadaşlar. Spora başlamayı düşünüyorum. Bi abimin gittiği salona yazılmayı düşünüyorum. Senelik 5000 TL veriyormuş. Fazla mı ucuz sizce yoksa piyasası mı böyle anlamadım. Şehir İstanbul.

zcihatz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
Selam arkadaşlar. Spora başlamayı düşünüyorum. Bi abimin gittiği salona yazılmayı düşünüyorum. Senelik 5000 TL veriyormuş. Fazla mı ucuz sizce yoksa piyasası mı böyle anlamadım. Şehir İstanbul.
macfite gidiyorum yıllık olarak gayet 5 k ucuz makinelere v.s bakabilirsem ucuz mu fazlamı söyleyebilirim makineler tam mı herhangi bir sorun falan yoksa güzel bi ortamdaysa spor salonu gayet makul bir fiyat macfitte 11k 12k oluyor yıllık

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,333
İsim
Emre siyah
415 e falan mı geliyor herhalde öyle bir şey gayey iyi fiyat

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
macfite gidiyorum yıllık olarak gayet 5 k ucuz makinelere v.s bakabilirsem ucuz mu fazlamı söyleyebilirim makineler tam mı herhangi bir sorun falan yoksa güzel bi ortamdaysa spor salonu gayet makul bir fiyat macfitte 11k 12k oluyor yıllık
Hocam gidip görmedimde. 30 yaşında Bi abi var 5-6 senedir orda spor yapıyor babamın arkadaşı. Benle beraber gelirsin Gayet yeterli aletler dedi.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FareV

80+ Bronze
Şehirden şehire değişir fakat istanbulda ise ve hizmetleri güzelse bedaba gibi gözüküyor.
ama kullandıkları makineler ve imkanları nasıl onlar çok önemli

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
chade
burası kaliteli duruyor ya diyebileceğin bir salonun max 3-5 aylık ücreti. git bak. aletler yeni mi, temizliği düzeni iyi mi, yeterli ağırlık var mı vs

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
normal fiyat ama salonu görmek lazım

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
chade
yıllık almanı önermem bu arada. max 6 aylık al. 1 yıla kim öle kim kala. belki taşınacaksın, belki sakatlanıp sporu bırakmak zorunda kalacaksın falan. bir kere parayı ödedikten sonra ben daha gelmicem kalan ayların parasını verin diyemezsin.

Top Bottom