Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Başörtüsü olayını söylüyorsan hala aynısı devam ediyor bu sefer ayrımcalık partiden partiye oluyor ben önceki hükümetlerin yanlış yaptıklarını kabul ediyorum ama geçmişe bakarak ilerlenilmez.
Ama geçmişe bakarak şimdinin ne yapacağına kanaat verebiliriz adam şöyle yapıcam böyle yapıcam diyor ama yetkili oldukları, kazandıkları yerde bir şey yapmıyorlar mesela Kocaeli izmitte chp deyken çarşıda üst kısmı yıllardır aynı ve bir şey yapılmamıştı Ak parti başa gelince o yollar anında yenilendi ve pırıl pırıl oldu kendi gözlerimle gördüm madem güven kazanmak istiyorsan kazanmak istiyorsan birşeyler yap yani

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Asgari ücretle çalışıyor gösterilip asgari ücretten daha az alanlar, sgksız ve asgari ücretten daha düşük alanlar var bu ülke de siz hala katılmıyorum falan diyorsunuz.
Asgari altınada çalışmasın bi zahmet onlarca yevmiyeli iş var

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
5 yıl diyor ahahahahahahha şaka mı bu ya kardeşim şuan asgari ücret kaç para 8506 TL herkesin asgari ücretle çalışmadığını biliyoruz ortalama 15k paran olsun 2 ay da rahat biriktirirsin mükemmel sistemin hazır 5 yıl diyor adam
18 yaşın altındaki bireyler çalışmıyormu sanıyorsun sen ?
Adam burda ne zaman çalıştığınıda söylememiş haftada 1 gün çalışıyor belki ?
Git o yıkanmış beynini farklı şeylere kullan çok takılma buralara sen

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
Katılmıyorum, çoğu asgari ile çalışıyor gözüküyor elden para alıyor
kanka gel bursada oturuyorum sanayide bi tur attırayım çalışa çalışa bütün patronlar arkadaşım oldu kaç tane türk işçiyi suriyeliler daha ucuz diye atıyorlar göstereyim sana asgari ücrete nasıl mecbur bıraktırıyorlar göstereyim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

arturo

80+ Silver
Önccesinde 3070 vardı sattım :D altımda 850 binlik arabada var. Kendime ait şirketimde var. Ek olarak 26 yaşındayım kardeşim. Üniyi okurken boş durmadık çalıştık yatırım yaptık yeri geldi yedik.
Zaten 20 yıldır çarşafa girecekler aynen. Tayyip seçilmeden önce 2000 li yılalrdaki konuşmalara bak yine aynı konuşmalar. Yok seçilirse ülkede herkesi zorla kapatırlar vs vs. Aksine bugün toplu taşımalarda bile öpüşeninden tut konser alanlarında uygunsuz davranana kadar herkes serbest kimseyide sen açık giyindin öpüştün ettin vs diyip içeri almadılar boş yapmayın. Ben 10 seçimdir kaybeden adama oy moy vermem.
nE

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ulan ben o bilgisayrı almak için 5 yıl çalıştım be sen kaç yaşındasın kendi emeğim ile aldım kendin ile çelişiyorsun daha gelmişsin burda konuşuyorsun
Tamam kanki sen otur pabci mobile nı oyna burada ülke konuşuyoruz gelmişsin siyaset fanboyluk yapıyorsun bilgisayar konuşuyorsun

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
Önccesinde 3070 vardı sattım :D altımda 850 binlik arabada var. Kendime ait şirketimde var. Ek olarak 26 yaşındayım kardeşim. Üniyi okurken boş durmadık çalıştık yatırım yaptık yeri geldi yedik.
Zaten 20 yıldır çarşafa girecekler aynen. Tayyip seçilmeden önce 2000 li yılalrdaki konuşmalara bak yine aynı konuşmalar. Yok seçilirse ülkede herkesi zorla kapatırlar vs vs. Aksine bugün toplu taşımalarda bile öpüşeninden tut konser alanlarında uygunsuz davranana kadar herkes serbest kimseyide sen açık giyindin öpüştün ettin vs diyip içeri almadılar boş yapmayın. Ben 10 seçimdir kaybeden adama oy moy vermem.
bunların nereden geldiği belli gibi zaten :) bi de övünüyor 3070 i satıp 3060 evga almışsın ya neden :D

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Carrier

80+ Bronze
18 yaşın altındaki bireyler çalışmıyormu sanıyorsun sen ?
Adam burda ne zaman çalıştığınıda söylememiş haftada 1 gün çalışıyor belki ?
Git o yıkanmış beynini farklı şeylere kullan çok takılma buralara sen
ya hadi işine ne istiyosunuz kardeşim haftada 1 gün çalişim evim arabam bilgisayarım olsun mu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom