Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Carrier

80+ Bronze
ya şunla uğraşmayın bunun belli ailesi akpden çıkarı var onu savunuyo zengin daha zengin oldu diyoruz ya o kesim bu kesim işte bir şey anlatamazsınız çünkü görmüyorlar
ailem cehepeli ya yapcak bişe yok

TahinPekmez

80+ Silver
Google diye bir şey açmışlar girip bir bak öyle konuş ya 2003 de CHP İKTİDAR DEĞİLDİİİİ. Adam daha 2003'de kim iktidar onu bilmiyor bir de astsubaylık falan hikaye anlatmış yersen...
İyiki dedin ben o zaman oradaydım sen bakarsin google amcana, Bir akıllı sen değilsin. Akp bastayken chp li lerde akp li mi oluyor.zihniyetleri devam ediyor. Yıllar sonra kayboldular o kişiler, anladın mi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yavuz
Bu konu kapatılmalı yönetici. Siyaset zaten iyi bişey değil bu forumada yakışmıyor. Birbirine yardım edicekken herkes birbirine sallıyor engelliyor. Yine biz kendimize ediyoruz.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
kanıt atsana kardeşim şu muhalefetin kanıtsız saçma saçma konuşması yok mu ya yok o öyle yok bu böyle
Kanıt mı atayım xd https://www.sozcu.com.tr/2022/gunde...lik Bakanlığınca,54'ü asgari ücret almaktadır. https://tr.euronews.com/2021/11/15/turkiye-de-asgari-ucretle-cal-san-oran-son-20-y-lda-nas-l-degisti https://www.veripie.com.tr/turkiyen... baktığımızda ise,5.2'lik bir artış görülüyor. gibi bir sürü kaynaktan en azından %45-50 üzerinde olduğunu görebiliyorsun dostum. Sizin de yaptıklarınızı kabullenmeniz zor oluyor :)

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,975
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
CHP NİN YETKİLİSİ "HDP BİZİM SÖYLEYEMEDİĞİMİZ ORTAĞIMIZ" DİYE BUGÜN AÇIKLAMA YAPTI. Burdaki Terlikçilere sorsan HDP ve PKK onlardan değil, hatta düşmanları. Sürekli aynı hikaye. CHP ne halt ederse binlerce troll hayır yalan diye kıvırma peşindeler. Kitledikleri kitlelerine çakıyorlar işte....

Yandaş medya atman komik. :)

Carrier

80+ Bronze

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Katılmıyorum, çoğu asgari ile çalışıyor gözüküyor elden para alıyor
Asgari ücretle çalışıyor gösterilip asgari ücretten daha az alanlar, sgksız ve asgari ücretten daha düşük alanlar var bu ülke de siz hala katılmıyorum falan diyorsunuz.

• Beğen
Reaksiyonlar: AggY

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Seçime kısa bir gün kala sizlerin rahatlıkla oy kullanabileceği bir anket hazırlamak istedik. Her üyemiz tek bir adayı seçebilir, ayrıca oy veren kişilerin profillerini diğer üyeler görüntüleyemeyecektir.

Konu altında SAYGI ÇERÇEVESİ ALTINDA siyası tartışmanızı yapabilirsiniz.
Yukarıyı oylasam herkes neye verdigimi bilmeyecek mı? Ajdiwidjiandkw öyle olsa kapalı oy kullanmam

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
Berkecan Ergin
o zaman evga falan almaya devam et
ondan sonra manitin falan çarşaflanır ztn
Önccesinde 3070 vardı sattım :D altımda 850 binlik arabada var. Kendime ait şirketimde var. Ek olarak 26 yaşındayım kardeşim. Üniyi okurken boş durmadık çalıştık yatırım yaptık yeri geldi yedik.
Zaten 20 yıldır çarşafa girecekler aynen. Tayyip seçilmeden önce 2000 li yılalrdaki konuşmalara bak yine aynı konuşmalar. Yok seçilirse ülkede herkesi zorla kapatırlar vs vs. Aksine bugün toplu taşımalarda bile öpüşeninden tut konser alanlarında uygunsuz davranana kadar herkes serbest kimseyide sen açık giyindin öpüştün ettin vs diyip içeri almadılar boş yapmayın. Ben 10 seçimdir kaybeden adama oy moy vermem.

Carrier

80+ Bronze
Asgari ücretle çalışıyor gösterilip asgari ücretten daha az alanlar, sgksız ve asgari ücretten daha düşük alanlar var bu ülke de siz hala katılmıyorum falan diyorsunuz.
akp zihniyeti görmüyor bunları nedense muhalefet tüm kötü olayları görüyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom