Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

arturo

80+ Silver
Neresinde çelişmişim söylermisin tek yaptığın zırlamak oldu Büyük ihtimal babasına salya sümük ağlayarak nolur bana bilgisayar al diyip babasını borca sokup pc aldıran çocuk yazıyordur

bunu nereden biliyorun peki eski chp olmadığına?

Gayet ciddiyim
Silindi

Son düzenleme:

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
2003 de astsubaylik kazandım, annemin saçı kapalı diye elendim. Selamünaleyküm diyerek alay komutanligina girdiğim için başvuru formu vermediler, Balıkesir den getirmiştim. Chp zihniyeti bambaşka birsey. ALLAHA sukur bayagisi elendi. 20 yıldır düzelmiyorsa memleket, bunca yıldır da secilmiyorsa bay bay Kemal birde siz düşünün. Ekonomi iyi olsa ne derdiniz acaba. Vatanımızı patates soğana satmayin
Google diye bir şey açmışlar girip bir bak öyle konuş ya 2003 de CHP İKTİDAR DEĞİLDİİİİ. Adam daha 2003'de kim iktidar onu bilmiyor bir de astsubaylık falan hikaye anlatmış yersen...

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

Carrier

80+ Bronze
ulan ben o bilgisayrı almak için 5 yıl çalıştım be sen kaç yaşındasın kendi emeğim ile aldım kendin ile çelişiyorsun daha gelmişsin burda konuşuyorsun
5 yıl diyor ahahahahahahha şaka mı bu ya kardeşim şuan asgari ücret kaç para 8506 tl herkesin asgari ücretle çalışmadığını biliyoruz ortalama 15k paran olsun 2 ay da rahat biriktirirsin mükemmel sistemin hazır 5 yıl diyor adam

• Hahaha

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
halil

Carrier

80+ Bronze
Google diye bir şey açmışlar girip bir bak öyle konuş ya 2003 de CHP İKTİDAR DEĞİLDİİİİ. Adam daha 2003'de kim iktidar onu bilmiyor bir de astsubaylık falan hikaye anlatmış yersen...
o yasayı chp çıkardı ama

• Hahaha

TahinPekmez

80+ Silver
kanka benim ablam da ışıklar askeri lisesini kazandı hatta yarışmaya girdi tam puan aldı ama sence ne olmuştur akpli tanıdığımız olmadığı için ablam giremedi istersen kanıtları var hala 1. olduğu için hediyeleri duruyo kanıtlarıyla sana atabilirim sence hangi yönetim daha kötü
Torpil yapanlara lanet olsun kardeşim

İceWolf

80+ Silver
CHP NİN YETKİLİSİ "HDP BİZİM SÖYLEYEMEDİĞİMİZ ORTAĞIMIZ" DİYE BUGÜN AÇIKLAMA YAPTI. Burdaki Terlikçilere sorsan HDP ve PKK onlardan değil, hatta düşmanları. Sürekli aynı hikaye. CHP ne halt ederse binlerce troll hayır yalan diye kıvırma peşindeler. Kitledikleri kitlelerine çakıyorlar işte....

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
ahmet ali özmert
5 yıl diyor ahahahahahahha şaka mı bu ya kardeşim şuan asgari ücret kaç para 8506 TL herkesin asgari ücretle çalışmadığını biliyoruz ortalama 15k paran olsun 2 ay da rahat biriktirirsin mükemmel sistemin hazır 5 yıl diyor adam
öğrenciyim kanka ailemin alıcak durumu yok yazları ve haftasonları çalışıyorum varmı diyeceğin

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
5 yıl diyor ahahahahahahha şaka mı bu ya kardeşim şuan asgari ücret kaç para 8506 TL herkesin asgari ücretle çalışmadığını biliyoruz ortalama 15k paran olsun 2 ay da rahat biriktirirsin mükemmel sistemin hazır 5 yıl diyor adam
Bu ülkenin %62 den fazlası asgari ücretle çalışıyor. Sen kafayı çok bozmuşsun 15k para alınca sanki 15 i de kenara gidiyor gibi bir algı mükemmel yav

• Beğen
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom