Neler Yeni

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Adayları

• Recep Tayyip ERDOĞAN

Oylar: 457 22.1%
  • Muharrem İNCE

Oylar: 51 2.5%
  • Kemal KILIÇDAROĞLU

Oylar: 1,177 56.8%
  • Sinan OĞAN

Oylar: 386 18.6%

• Oy kullanan toplam üye
    2,071
  • Anket kapatıldı .
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ReyMysterio619

80+ Bronze
Çözüm sürecinden önce dağ eteklerinde olan karakollar sürekli pekaka baskınlarında kalıyordu. Her ay en kötü 2-3 tane karakol baskını ve çatışması oluyordu. Çözüm sürecinde karakollar dağ tepelerine çıkarıldı ve oldukça sağlam yapıldı. Ek olarak oğuzhan uğurda diyor ya artık savaşmayalım konuşarak çözelim dinleyelim birbirimizi diye. O çözüm sürecide öyle birşeydi ama hdp ye ait illerde ve ilçelerde yolun altına mayın değil bak bomba döşeyip belediyenin asfaltlayıp sonra onları tuzak olarak askerlerimiz geçerken patlatan pekaka değil mi? Hdp asfalt dökerek bunları gizlememiş mi?
Hendekler kazılırken belediye araçları ile kaç asker şehit verdik? Bırakın arkadaş. Herkes oyunu değiştirecekse gelin ne hudapar ne hdp diyip sinan oğana verelim o zaman. Gerçekten hakeden gerçek bir Türkçü.
Zaten başa gelmesi gereken Sinan Oğan ama 2028'de. Şu an sadece bu forumda konuşuyoruz ve seçime 1 gün var.

bysalihidriscan

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Salih İdris Can
Tayyipi çok desteklemesemde muhalif olarak kemal oy verilecek birisi değil. Şuanda tek söyleyebileceğim hakkımızda hayırlısı ama gerçek şu ki bizim siyasi ayağımız olan hdp chp ile yol almaktadır diyen birisine oy vermek doğru olmaz gibi herkesin görüşüne saygılı olmakla birlikte herkesin gönlünce olmasını diliyorum Allah ülkemize zeval vermesin

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Zaten başa gelmesi gereken Sinan Oğan ama 2028'de. Şu an sadece bu forumda konuşuyoruz ve seçime 1 gün var.
Bak kardeşim, Türkiyede demokrasi bu kadar işte. Ben hudaparıda sevmem ama adamlar kaç Türk askeri öldürmüş? Ne zaman yolun altına bomba döşeyip bak mayın değil bomba döşeyip 10 metre çapında çukur açacak bir patlama yapmış Türk askerine karşı, hee mana göre o da terördür. Ama bizim vergilerle para aktarılan hdp belediyeleri gidip bomba döşenen yolların üstüne aslaft attı. Gitti belediye araçlarıyla pekakaya hendek kazdı.

Bizim millet takmış 2 partiye. akp de banko 30-35, chp de banko 20-25 oy var. Oysa sinan oğan gerçekten çok iyi bir seçenek ama millet aman o gitsin sonraki seçimde bakarız diyor. Belki adam sonraki seçimde olmayacak? Belki bu adamında helikopteri düşecek belli mi olur bu ülkede anlatabildim mi?
Bari önümüzde iyi bir aday var hadi diyorsunuzki baştaki gitsinde ne olursa olsun bari gidin mecliste adamlara oy verin de meclise girsinler bir dahaki seçimde ödenek alsınlar. Adamlar miting düzenleyemedi parasızlıktan

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Bak kardeşim, Türkiyede demokrasi bu kadar işte. Ben hudaparıda sevmem ama adamlar kaç Türk askeri öldürmüş? Ne zaman yolun altına bomba döşeyip bak mayın değil bomba döşeyip 10 metre çapında çukur açacak bir patlama yapmış Türk askerine karşı, hee mana göre o da terördür. Ama bizim vergilerle para aktarılan hdp belediyeleri gidip bomba döşenen yolların üstüne aslaft attı. Gitti belediye araçlarıyla pekakaya hendek kazdı.

Bizim millet takmış 2 partiye. akp de banko 30-35, chp de banko 20-25 oy var. Oysa sinan oğan gerçekten çok iyi bir seçenek ama millet aman o gitsin sonraki seçimde bakarız diyor. Belki adam sonraki seçimde olmayacak? Belki bu adamında helikopteri düşecek belli mi olur bu ülkede anlatabildim mi?
Bari önümüzde iyi bir aday var hadi diyorsunuzki baştaki gitsinde ne olursa olsun bari gidin mecliste adamlara oy verin de meclise girsinler bir dahaki seçimde ödenek alsınlar. Adamlar miting düzenleyemedi parasızlıktan
kanka akp kazansın birsonraki seçim diye bir şey olmayacak ama sen bilirsin

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
kanka akp kazansın birsonraki seçim diye bir şey olmayacak ama sen bilirsin
Ya 20 yıldır aynı terane yok kadınları zorla kapatacaklar yok açık giyinemeyeceğiz falan

Bak görmüşsündür illaki bunu. Yalnış anlama kime oy verdiğin önemli değil. Ama 20 yıl öncede algı aynı algı şuanda da algı aynı.

İceWolf

80+ Silver
Yandaş kanalları fazla izleme. :)
Arıyorum muhalif medyada ama malesef 1 tane bile yok. Napalım, TELE1, HALKTV, KRT, SÖZCÜ vermiyor bu haberleri, bu videoları. Sizin gibi yapıp gerçekleri görmeyip Terlik olarak ortalardamı gezelim.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Toplasan 20 civarı var hocam ben size 200den fazla sundum.
Ayrıca bunlar ne zaman kim hangi tarihte satıldı?
Benim bunu atma sebebim sayı falan değil, ben sana istersen sayısal olrakta atayım 200 den fazla sunarım. Atma sebebim her hükümet beli dönemlerde özelleştirme yapmıştır ve yapacaktır. Örneğin bir hükümet değişiminde yine özelleştirmeler olmayacak mı? Bu özelleştirmeler kendi yandaşlarına verilmeyecek mi? Eğer verilmez daha özelleştirme olmaz diyorsan vicdanen bir şey demiyorum :)

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Ya 20 yıldır aynı terane yok kadınları zorla kapatacaklar yok açık giyinemeyeceğiz falan

Bak görmüşsündür illaki bunu. Yalnış anlama kime oy verdiğin önemli değil. Ama 20 yıl öncede algı aynı algı şuanda da algı aynı.
ulan kenan evren zamanı yapılmış şeyleri gelip chp yapmış gibi gösteriyorsun varya komiksin ya

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,691
Üyeler
141,874
Son üye
mert369
Top Bottom