Neler Yeni

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Hocam olmamasının sebebi benim. Hiç bir şey demedim ama platonik platonik dolaşıyom ortalıkta. Birde galiba en son düşünmek istemeyeceğim bir şeye tanık oldum, emin değilim lakin şüpheleniyorum.
git açıl diyeceğim de neye tanık oldun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam olmamasının sebebi benim. Hiç bir şey demedim ama platonik platonik dolaşıyom ortalıkta. Birde galiba en son düşünmek istemeyeceğim bir şeye tanık oldum, emin değilim lakin şüpheleniyorum.
umarım aklıma gelen değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam 5 aydır safi açılmadığım için beni linç edicek seviyeye gelen arkadaşlarım oldu ama ben en başından beridir böyle bir şeyi istemiyordum. Yani ideolojik mevzular. Lakin gönül ferman dinlemez diye bir şey var olmuyor. İnsan eriyor. Rüyalarıma giriyor.

Söylemekten hoşlanmadığım bir şey. Şarkı dili ile cevap versem anlar mısınız?

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Hocam 5 aydır safi açılmadığım için beni linç edicek seviyeye gelen arkadaşlarım oldu ama ben en başından beridir böyle bir şeyi istemiyordum. Yani ideolojik mevzular. Lakin gönül ferman dinlemez diye bir şey var olmuyor. İnsan eriyor. Rüyalarıma giriyor.

Söylemekten hoşlanmadığım bir şey. Şarkı dili ile cevap versem anlar mısınız?
anladım derdini merak etme umarım gönlüne .. gönlümüze göre olur rüyalarına girecek seviyeye sokma diyeceğimde o nasıl olcak çok iyi anlıyorum seni şuan

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
anladım derdini merak etme umarım gönlüne .. gönlümüze göre olur rüyalarına girecek seviyeye sokma diyeceğimde o nasıl olcak çok iyi anlıyorum seni şuan
Ah be hocam, rüyalarda bile gözünün içini görmek bir tebessümü. Anlatılmaz yaşanır. Şunu da söyliyeyim. Benim şu ana kadar hiç kız arkadaşım olmadı ve gerekmediği sürece hiç bir kızla diyaloğa girmedim(İş vs. Hariç). İlk defa böyle bir duyguyu yaşıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. Hep dua ediyorum, yüce rabbim şu mübarek günler hürmetine bir çıkış yolu göstersin diye... vesselam.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Ah be hocam, rüyalarda bile gözünün içini görmek bir tebessümü. Anlatılmaz yaşanır. Şunu da söyliyeyim. Benim şu ana kadar hiç kız arkadaşım olmadı ve gerekmediği sürece hiç bir kızla diyaloğa girmedim(İş vs. Hariç). İlk defa böyle bir duyguyu yaşıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. Hep dua ediyorum, yüce rabbim şu mübarek günler hürmetine bir çıkış yolu göstersin diye... vesselam.
benimde hiç olmadı tecrübem de yok bu yüzden konu açmamın sebebi bu zaten yaş kaç bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
1 yaş varmış ben 15 gönlümün efendisi de 17 ilk tanıştığımızda benide 11 sandı bu yüzden sorun olacağını düşünmüyorum
Vallaha hocam beni gören mühendislik filan mı okuyon diye soruyor:D Niyeyse yaşımdan daha büyük gösteriyorum galiba. Benim ki benle yaşıt.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
al bunu diinle biraz olsun rahatlatıyor ben gidiyorum hocam okula allaha emanet olun umarım güzel haberlerle döneceğim

sınıf aynı mı
Hocam zaten ben sagopa ceza kolera bu şarkıcılardan başka dinlemiyorum. Attığınız parça da çok sevdiğim bir şakıdır. Beni efkara daldıran diğer bir şey de sagopa onları da anlıyorum.

Yan okulda. Okulunu dahi formasından öğrenmiştim. Vay bee...

Ben de okuldayım. Size iyi dersler dilerim.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Hocam zaten ben sagopa ceza kolera bu şarkıcılardan başka dinlemiyorum. Attığınız parça da çok sevdiğim bir şakıdır. Beni efkara daldıran diğer bir şey de sagopa onları da anlıyorum.

Yan okulda. Okulunu dahi formasından öğrenmiştim. Vay bee...

Ben de okuldayım. Size iyi dersler dilerim.
aynı sınıfta olmaması büyük nimet umarım allah kabul eder hocam ben kaçar okula ilk defa heyecanla gidiyorum

aynı sınıfta olmaması büyük nimet umarım allah kabul eder hocam ben kaçar okula ilk defa heyecanla gidiyorum
garip bir his

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

garip bir his
Siz o zamam o karne tatilinden sonraki okula gelişimi görseydiniz...

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
Şaka Bir Yana Öncelikle Aşama Aşama Yanaşmanı Tavsiye Ederim .

3 Aşama Var ( A,K,S ) (y)

1-Arkdaş Ol
2-Kanka Ol
3-Sevgili Ol

İnsanlık Hali Hocam Erkeksin Sonuçta İstemediğin Yerlerde Olur Öyle Şeyler Olmadıysa Elektrik Almadın Tam Şaka Şaka .

:kekw:
Kesinlikle önermiyorum.Bir kızla sevgili olmak istiyorsan direkt öyle muamele yapman gerekiyor.Kanka olduktan sonra açılınca ben sana öyle bakmadım,ben seni kardeşim olarak görüyorum ve ben sana güvenmiştim diyip çıkıyorlar ortaya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,879
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom