Neler Yeni

Sevgilimin annesi için anneler günü hediyesi?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Muhammet Çağrı
ben pahalı bir mutfak bıçağı aldım sen de alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

LAN YENİ ANLADIM SEVGİLİ İÇİNMİŞ SAUMDOIASCURASJDOAJSSLSSASSLDA

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,931
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Anne olmayan birinin anneler günü kutlanmaz. Oldukça abes kaçar.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Furkan ŞENGÜL

EsadT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Esad TANRIKULU
Hocam keske bunu ilk mesaj olarak atsaydiniz da insanlardan boyle tepkiler almasaydiniz
tahmin edemedim insanların bu kadar saçma işlere kalkışacağını. da aldık zaten, sadece güzel bir fikir varsa onu arkadaşa göstermek istiyordum.

Anne olmayan birinin anneler günü kutlanmaz. Oldukça abes kaçar.
bir sürü şey atmış ay ne kadar güzel yazmış altına, mesajları gösterdi bana. yine de abes kaçar diyorsanız gidip aldığımız hediyeyi arkadaşım yarın kızla buluşmadan kırabilirim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,931
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bir sürü şey atmış ay ne kadar güzel yazmış altına, mesajları gösterdi bana. yine de abes kaçar diyorsanız gidip aldığımız hediyeyi arkadaşım yarın kızla buluşmadan kırabilirim.

Alınmış o kadar. Not olarak "Şu an anne olmasan da geleceğin en güzel annelerindensin." gibi bir not yazarak verilebilir. Ama dediğim gibi biraz abes kaçar. Mesela sıradan bir kız arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi almak gibi.

bwNN

80+ Silver
tahmin edemedim insanların bu kadar saçma işlere kalkışacağını. da aldık zaten, sadece güzel bir fikir varsa onu arkadaşa göstermek istiyordum.

Hocam demeyeyim demeyeyim dedim ama kizda sorun var gibi biraz. Bir de cok merak ettim bu kiz annesine hediye aldi mi acaba

EsadT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Esad TANRIKULU
Hocam demeyeyim demeyeyim dedim ama kizda sorun var gibi biraz. Bir de cok merak ettim bu kiz annesine hediye aldi mi acaba
kızda sorun yok hocam. eğer sizin de sevgilisi olan arkadaşlarınız varsa ve ciddi düşünüyorlarsa, eminim ki onlar da almışlardır. ne ben ne çevremden herhangi birisi bu durumu saçma bulmadı, çoğu arkadaşım aynı şekilde sevgilisine anneler günü hediyesi aldı. benim de olsa ben de ciddi düşünüyor olsam ben de alırdım hatta. nazik bir üslup ile yazmaya devam ettiğiniz için sağolun.

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
instagramda bir sayfada görmüştüm gece lambası şeklinde gül buketi var baya baya hoşuma gitmişti. şimdi sipariş verdim bakalım. avrupta tip masaüstü gece lambası yazıyordu. yada gül buketi masaüstü gece lambası yaz
Link varsa atabilirmisiniz hocam

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Berat fatih
demek milf huntersin hı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası