Neler Yeni

Sevgilimin babası ve annesi şiddet uyguluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
ragnar oğlu tarkan
mahallenin delikanlı abilerine git onlar çözüme kavuşturur şiddet olayını polis fln çare değilse gerçi şimdi adam sarhoş değilken aileye yine zarar veriyormu para vs baba yoksa maddi açıdan zor boşanma nafaka vs zor ya

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
Güvenmeyin. İnanın, tek kıza bağlı olmanın hiçbir mantığı yok. Doğrudan atlatmanızı beklemiyorum, zamanla atlatacaksınız.
Bilmiyorum ama ikimiz de şu saate kadar kimseden sevgi görmemiştik, ben ona babalık da yaptım, ailesinin vermediği sevgiyi verdim ona. Mutlu oluruz sanmıştım, mutsuzluğu da hesaba katarken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mahallenin delikanlı abilerine git onlar çözüme kavuşturur şiddet olayını polis fln çare değilse gerçi şimdi adam sarhoş değilken aileye yine zarar veriyormu para vs baba yoksa maddi açıdan zor boşanma nafaka vs zor ya
Mahallenin delikanlı abilerine gerek yok illa bir şey yapacaksak biz de yaparız. Evet sarhoş değilken de zarar veriyor, kızı evden kovuyor, kavgalar bağırmalar, azarlar vesaire hepsi ayıkken de var. Maddi problemleri yok, yıllık sağlam bir mebla ödeyip kızı okula göndermeyi biliyor, ancak babalık yapmaktan bir haber, büyükler derdi adamlık parayla satın alınmaz diye, havalı olsun diye söylerler sanırdım.

Ayrıca ekleme yapayım, boşanma muhabbeti mümkün değil, annesi de babası neyse o. Henüz bir yıl önce kızın boğazına annesi bıçak dayadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
ragnar oğlu tarkan
üzgünüm ama kız halinden memnunsa yani onlardan başka kimsem yok senle de kaçıp sana güvenip bir hayat yaşamam tarzı vibeda veriyorsa senin yapacağın hiç bir şey yok sen yoluna kız yoluna kız adına üzüldüm ha kız sana deseydi 18 olunca atıyorum senle bir hayat kurucam vs bekle şimdiden hayatını bk edip çalışmaya başla para biriktir derdim o kadar seviyorsan ama kız yolunu çizmiş sanada salmak düşer.

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
Agam yaşınız daha ailevi işlere karışmak için küçük. Yani başka birinin ailevi işlerine karışmak için. Pek bir şey yapacağını sanmıyorum.
Ailevi işlere karışmasak da ben onu beklerdim, ama eski sevgilisinden oturu dayak yedigi icin benim vedami bir taraflarina takmamis gibi hissediyorum. Guzel sevmistim. Vazgecmeyi delikanliligima sigdiramiyorum.

üzgünüm ama kız halinden memnunsa yani onlardan başka kimsem yok senle de kaçıp sana güvenip bir hayat yaşamam tarzı vibeda veriyorsa senin yapacağın hiç bir şey yok sen yoluna kız yoluna kız adına üzüldüm ha kız sana deseydi 18 olunca atıyorum senle bir hayat kurucam vs bekle şimdiden hayatını bk edip çalışmaya başla para biriktir derdim o kadar seviyorsan ama kız yolunu çizmiş sanada salmak düşer.
Üniversitesi bittiğinde evlenmeyi düşünüyorduk başta, sonralarda yok yüksek lisans muhabbetleri çıkarttı falan. Okumasına bir şey demiyorum ama gerçekten beni atlatmaya çalışmış olabilir mi? Gerçekten bunu bana yapmış olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
ragnar oğlu tarkan
Üniversitesi bittiğinde evlenmeyi düşünüyorduk başta, sonralarda yok yüksek lisans muhabbetleri çıkarttı falan. Okumasına bir şey demiyorum ama gerçekten beni atlatmaya çalışmış olabilir mi? Gerçekten bunu bana yapmış olabilir mi?
bilemeyiz belki de sıkılmıştır artık senden buda bahanesidir sal sende artık sevgi bazen yetmiyor fazla ilgide soğutuyor soğumuştur salla

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
bilemeyiz belki de sıkılmıştır artık senden buda bahanesidir sal sende artık sevgi bazen yetmiyor fazla ilgide soğutuyor soğumuştur salla
İhtimal veremiyorum aslında buna, belki de yüreğim el vermiyor. Ayrılmadan önceki gün buluşmuştuk, öptü. Güzel de bakıyordu, buluşma sonunda sıkı sıkı sarıldı, sanki veda eder gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
ragnar oğlu tarkan
İhtimal veremiyorum aslında buna, belki de yüreğim el vermiyor. Ayrılmadan önceki gün buluşmuştuk, öptü. Güzel de bakıyordu, buluşma sonunda sıkı sıkı sarıldı, sanki veda eder gibi.
veda öpücüğü felan filan dostum yaşandı aynısı yaşandı bir gün öncesinde mükemmelmiş gibi gözüksede gecesinde ayrılık mesajı almıştım çok sevdiğine eminim ama o da sevmiş ama bu kadarmış kral kız ayrılmış zaten sen halen neyin peşindesin sil gitsin arkadaş kalmana gerek yok

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
veda öpücüğü felan filan dostum yaşandı aynısı yaşandı bir gün öncesinde mükemmelmiş gibi gözüksede gecesinde ayrılık mesajı almıştım çok sevdiğine eminim ama o da sevmiş ama bu kadarmış kral kız ayrılmış zaten sen halen neyin peşindesin sil gitsin arkadaş kalmana gerek yok
Şu sahneye benzedik iyice bazen ağır olan şeyler gerçek olabiliyor demek ki

Kara*

80+ Silver
Şimdi her ne sorun olursa olsun bir kız için ölünmez kankam, fena ailevi sorunları olan kızlar genelde zaten kimseye güvenmez kendileri kendilerini sever iyi bilirler kime güvenip güvenmeyeceğini. Lakin anladığım kadarı ile kız seni bu sorunlara yaklaştırmadan özetle git kendi geleceğini kur hayatına bak demeye getirmiş, gerçekten sevip sevmesi orası mühim öpmesi sıkı sıkı sarılması veya onca yaşadığınız şeyler saniyeler içinde yeri gelince unutulur. Kız seni başından atmak için yapabilir gayet normal hem bu sorunları görüp istemez hem sevgisi tam oturmadığı için veya bir yerden sonra artık onun sorunlarından veya sevgisinden soğuması ihtimali var, böyle ağır sorunlu kızlar açıkçası evlenilecek kişiler değil (bana göre). Senin hayatın durumun vs. iyi ise bulaşmanı önermiyorum, belki gerçekten olacak kızdır ama dediğin gibi sorunlar olduğu sürece sen bazı şeyleri başarsan bile yeri gelince bu sefer kız onaylamayabilir. Beni derinden etkileyen ufak bir anımı anlatmak isterim eskiden okuldan gördüğüm kız vardı onun da durumu buna yakındı ailesi falan yoktu yurtta kalıyordu soyadı dahi belirsizdi, aynı böyle hoşlanma işlerinden sonra kıza elimden geldiği kadar yardım ettim. Bir nevi hem babalık hem eş gözüyle baktım diyebiliriz, benim okulum ayrı yerdeydi her öğle saatinde o 40-50 dakika molasında kızı görmeye ta nerelere gidiyordum anam ağlıyordu yorgunluktan kar kış demeden elimden geleni yapıyordum. Aynı böyle başlarda sevgisini gösterdi asla bırakmadan sarıldı bilirim o çaresizlik sarılmasını sonra ne oldu hepsi boş, onunla ilgilenemediğim gidemediğim günler oldu kız yavaş yavaş soğmaya başladı sorunları zaten fazlaydı son kez görüşüp olmayacağını söyledi şehir değiştireceğini bilmiyordum akabinde gitti bir daha hiç görüşemedik.

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
Ustteki aniyi okudum telefondan uzun yazilar yazmayi beceremem ama gercekten kimseyi hayatimin merkezine koymamayi ogrenmem gerek kizla da bu aksam konustuk sevmedin deme falan dedi en son da ister inan ister inanma ama seni unutamam dedi kisacasi gercekten anlattigim durumdan oturu ayrildik kiz telefon numarami da ezbere biliyor eger bir sey olursa ozlerse falan yazacak arayacak eger donerse konuyu hortlatirim destegini esirgemeyenler icin cok cok tesekkur ederim

KlausM

80+ Silver
gençliğini yakarsın boşver

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Arkadaşlar kısa süreli bir ilişkim vardı kızın ailevi problemleri çocukluğundan beri var, sarhoş gelip kızını karısını dövermiş adam, haklı olarak kız da hala korkuyor. Şikayetçi olamıyor başka kimsem yok diyor, güven problemleri var, bana da tam anlamıyla onu bırakmayacağıma vesaire güvenmiyordu. Neyse, uzun lafın kısası kızın ailesi beni öğrenip kıza zarar vermesin diye ilişkimizi bitirdik, aslında o bitirmek istedi ama sebebi yüzünden bir şey diyemedim. Sonrasında birkaç gün geçti, bu dayak muhabbetleri şu an yok ama her an olabilir babası her akşam sarhoş geliyor eve, bağırışlar çağırışlar evden kovmalar gırla. Kızla arkadaş gibi konuşuyoruz, kız şu an reşit değil onun hakkında bir şey yapamıyorum bu yüzden, onu bekleyeceğimi söylüyorum ama duygularını öldürmeye çalıştığını söylüyor, ortalama olarak 2 yıl içinde kendi hayatini kuracak baskılar ortadan kalkacak diye düşünüyorum o yüzden 2 sene de 20 sene de olsa beklemeye razıyım. Ama kız hem beklemememi söylüyor hem de ben bu adamın ona yaşattıkları yüzünden ayrılmamızı kendime yediremiyorum, küçük kardeşi var ikimiz de kız arkadaşıma yaşattıklarını ona yaşatmasın diye uğraşıyoruz. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Kız yaptığım şeyi öğrenirse bana tavır olabilir o yüzden düzgün bir çözüm üretmemiz gerekiyor ailem aile içine karışamazsın diyor, ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana bir çıkar yol gösterin, yolun sonu intihara gidiyor. İkimiz için de.
Bu hikayiede kız seni sutlamis uzulmemen için sana yol veriyor yoluna bak illa birisini bulursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,059
Üyeler
141,389
Son üye
4stro
Top Bottom