Neler Yeni

sevidiğim kıza açılmalımıyım

Komando41.

80+ Silver
arkadaşlar uzun zamandır bu formdayım şu ana kadar hiç trol konu açamadım bu konuda trol degil benim okulda sevdigim bi kız var bu kızı eskiden tanıyorum sohbetimiz vardı uzun zamandır konuşmuyorduk aynı okuldayız şuan bu dönem az da olsa sohbetimiz oldu ben bu kıza yakın zamanda açılmalımıyım yoksa birazdaha beklemelimiyim sizce taktik lazım

Komando41.

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
arkadaşlar uzun zamandır bu formdayım şu ana kadar hiç trol konu açamadım bu konuda trol degil benim okulda sevdigim bi kız var bu kızı eskiden tanıyorum sohbetimiz vardı uzun zamandır konuşmuyorduk aynı okuldayız şuan bu dönem az da olsa sohbetimiz oldu ben bu kıza yakın zamanda açılmalımıyım yoksa birazdaha beklemelimiyim sizce taktik lazım
Bekleme direk açıl hiç bekleme, beklemenin bir mantığı yok. Ben o kadar rahatım ki bu konularda, okulda dışarda tek başına oturan bi kızın yanına oturup direk tanıştım en basitinden. Şu an o kızla discord'da konuşuyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bakmaz diye çekiniyorum
Biraz egon olsun

Ariseks

80+ Gold
Kaybedebileceğin bir şey yok
Açıl gitsin en kötü duyabileceğin şey benle konuşma falandır

Komando41.

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler hocam uzun zamandır acılmayı dusunuyorudm yarın okul cıkısı acılacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

çiçek falan alsam etkileyici olurmu

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Cidden kaybedebileceğin bir şey yok kıza açılsan reddetse bile küçük bir ihtimal arkadaşlarına söyler o da unutulur eğer yayılmasından korkuyorsan çekinme hiçbirşey olmaz ve kıza çiçekle falan açılma sakın. Eğer hala açılmaya çekiniyorsan ilk başta flörtleşmeye çalış onunla instagramdan mesajlaş bir şey hakkında konuş devamı gelir. Hatta flörtle başlaman daha güzel olur bana kalırsa

Komando41.

80+ Silver
Cidden kaybedebileceğin bir şey yok kıza açılsan reddetse bile küçük bir ihtimal arkadaşlarına söyler o da unutulur eğer yayılmasından korkuyorsan çekinme hiçbirşey olmaz ve kıza çiçekle falan açılma sakın. Eğer hala açılmaya çekiniyorsan ilk başta flörtleşmeye çalış onunla instagramdan mesajlaş bir şey hakkında konuş devamı gelir. Hatta flörtle başlaman daha güzel olur bana kalırsa
hocam tanıyorum zaten yarın açılcam umarım kabul eder

Komando41.

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,592
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc