Neler Yeni

sevidiğim kıza açılmalımıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
hocam tanıyorum zaten yarın açılcam umarım kabulse

arkadaşlar uzun zamandır bu formdayım şu ana kadar hiç trol konu açamadım bu konuda trol degil benim okulda sevdigim bi kız var bu kızı eskiden tanıyorum sohbetimiz vardı uzun zamandır konuşmuyorduk aynı okuldayız şuan bu dönem az da olsa sohbetimiz oldu ben bu kıza yakın zamanda açılmalımıyım yoksa birazdaha beklemelimiyim sizce taktik lazım

Son düzenleme:

Komando41.

80+ Silver
sen onun için normal bir çocuk musun yoksa bir farkın var mı bunu kendine sor ona göre açılırsın
ZAMNINDA ONLA AYRI Bİ SOHBETİMİZ oldu digerleinden farkım var diye dusunuyorum

Berke Fitness

80+ Bronze
arada muhabbet ediyoruz ekiden tanışıklıgımız var yaş 16 17 giricem
Kızla muhabbeti ilerlet diğer insanlarla da aran iyi olsun kizlar kendisine saygi duyulan erkeklerden hoslanir. Kızdan bir bekletin olmasın bu en temel kuraldir. muhabbeti daha çok sorular üzerinde yönet mesela benim çok sevdiğim bir soru oyunu vardır adı küp testi bunu yaptigim neredeyse her kizla sevgili oldum. kıza büyük sorular sor ve şunu unutma ne soyledigin degil nasil soyledigin onemlidir. bunlari bi yap kiz senin ona asik oldugunu anlarsa veya friendzone'a atarsa daha farkli taktikler veririm VE ASLA KİZA ACİLMA!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızla muhabbeti ilerlet diğer insanlarla da aran iyi olsun kizlar kendisine saygi duyulan erkeklerden hoslanir. Kızdan bir bekletin olmasın bu en temel kuraldir. muhabbeti daha çok sorular üzerinde yönet mesela benim çok sevdiğim bir soru oyunu vardır adı küp testi bunu yaptigim neredeyse her kizla sevgili oldum. kıza büyük sorular sor ve şunu unutma ne soyledigin degil nasil soyledigin onemlidir. bunlari bi yap kiz senin ona asik oldugunu anlarsa veya friendzone'a atarsa daha farkli taktikler veririm VE ASLA KİZA ACİLMA!
bunlarin disinda kiza yakin davran mesela kizlarla temas kurmak onlara dokunmak cok onemli bu kiza senin hakkinda guven verir

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Aynı durumdayım, manitası var mı yok mu bilmiyorum. Bilsem ona göre hareket ederim. Okuduğum okul biraz sıkıntılı.

Komando41.

80+ Silver
Aynı durumdayım, manitası var mı yok mu bilmiyorum. Bilsem ona göre hareket ederim. Okuduğum okul biraz sıkıntılı.
ben ogrendim yok yarın açılcam artık yapacak bir şey yok

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Komando41.

80+ Silver

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Komando41.

80+ Silver

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Ne oldu açıldın mı usta ?

Komando41.

80+ Silver

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Hayat kısa, çekingenliği bırakta yaşa.
Söz bir yana bence açılırsan en azından denemiş olucaksın denemiş olmak denememekten hertürlü daha iyidir bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,592
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom