Neler Yeni

sevidiğim kıza açılmalımıyım

Komando41.

80+ Silver
Hayat kısa dene şansını ne olacak?
ya olm kizla muhabbetim cok az diyorsun acilcam diyorsun ilk once yasin kac soyler misin ona gore tavsiye vercem
kızı sen tanıyorsun
Ben olsam almazdım kendi düşüncem bu ama sen nasıl istiyorsan öyle yap
Cidden kaybedebileceğin bir şey yok kıza açılsan reddetse bile küçük bir ihtimal arkadaşlarına söyler o da unutulur eğer yayılmasından korkuyorsan çekinme hiçbirşey olmaz ve kıza çiçekle falan açılma sakın. Eğer hala açılmaya çekiniyorsan ilk başta flörtleşmeye çalış onunla instagramdan mesajlaş bir şey hakkında konuş devamı gelir. Hatta flörtle başlaman daha güzel olur bana kalırsa
Bekleme direk açıl hiç bekleme, beklemenin bir mantığı yok. Ben o kadar rahatım ki bu konularda, okulda dışarda tek başına oturan bi kızın yanına oturup direk tanıştım en basitinden. Şu an o kızla discord'da konuşuyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz egon olsun
kıza açıldım once şaka yapıyosun falanmı diye dordu ben baya hayır dedim en son baktım ısrar ediyor evet şaka yaptım dedim oda zaten tahmin etmişitn çünkü birbirimizi çok tanımıyouz falan dedi

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,741
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
kıza açıldım once şaka yapıyosun falanmı diye dordu ben baya hayır dedim en son baktım ısrar ediyor evet şaka yaptım dedim oda zaten tahmin etmişitn çünkü birbirimizi çok tanımıyouz falan dedi
Aga bee 🚬

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Geçmiş olsun sıkma canını her elini attığını elde edemezsin tabii ki, bu olmaz başkası olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Kızla az konuşmuşsun önce arkadaş ol kısacık konuştuğun kıza hemen açılmamalısın.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
1.PNG

PUUAHAUHAUHAHSUHAUSHAUHAH

Rulep

80+ Gold
Tanışır falan deseydin bari Hayır dememiş bence hala bir ihtimal var

Komando41.

80+ Silver
dedigim sekilde konların cogu torldu o yüzden yazdım sacma sapan kızlara kufur edenler vardı

AYRICA DEVAMINI OKURSAN TROL KONU HARİÇ İNSALAR İSTEDEGİ KONUYU ACABİLR DİYOR :)

Tanışır falan deseydin bari Hayır dememiş bence hala bir ihtimal var
cok üsteleyince devam etmek istemedim :(

Kızla az konuşmuşsun önce arkadaş ol kısacık konuştuğun kıza hemen açılmamalısın.
eskiden tanıyodum

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
arkadaşlar uzun zamandır bu formdayım şu ana kadar hiç trol konu açamadım bu konuda trol degil benim okulda sevdigim bi kız var bu kızı eskiden tanıyorum sohbetimiz vardı uzun zamandır konuşmuyorduk aynı okuldayız şuan bu dönem az da olsa sohbetimiz oldu ben bu kıza yakın zamanda açılmalımıyım yoksa birazdaha beklemelimiyim sizce taktik lazım
Seviyorsan git konuş. Hayat beklemek için çok kısa. Kaybedecek bir şeyin yok en fazla red edileceksin. Red edilmek fiziksel acı verecektir ama çok kısa sürecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,292
Son üye
kaya1111
Top Bottom