Neler Yeni

Sevmediğim kızdan yılbaşı gecesi friendzone yeme anım

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
arkadaşlar bugün saçma bir anımı anlatıcam sizinde böyle anınız varsa ekleyin aşağıya eğlenelim

şimdi kız bana ders ayağına yazmaya başladı ve biz bu kızla 4 5 gün sürekli konuşmaya başladık. kıza karşı hiçbir şey hissetmiyorum şey kafasındayım. ya bi hafta çıkar ayrılırım. neyse işte bana her sabah günaydın her gece iyi geceler yazıyor falan baya yürüyor anlıcağınız. arkadaşıma atıyorum bende arkadaşım diyorki : direkt evlenme teklifi ediyor kız sana falan. yılbaşı gecesi geldi çattı (2021 e girdiğimiz yılbaşı bu arada). bana bir şarkı attı. dedi işte bunu tam şu dakikada şu saniyede aç skaın unutma açmayı lütfen falan. neyse ben tabikide zamanında açmadım ve önceden baktım hesaplıyıp. şarkının adı seni seviyorum .d . şarkıda tam o kısımda seni seviyorum bu hiç bitmeyecek falan diyor (hangi grup olduğunu hatırlamıyorum) neyse bende işte dedim aha tamam oldu bu iş. gittim 12 de yazdım bende seni seviyorum ama karşılıksız sanıyordum falan filan diye dıhndkfgsnhf (yok öyle bir şey .d) sonra bi 20 saniye görüldü kaldı ve şunu yazdı : ata ben onu arkadaş olarak yazmıştım. orda kahkahayı bastım ve şaka yaptım ayağına getirdim (yedi galiba.) ertesi gün bana noldu küs müyüz falan diye yazdı. bende hayır falan dedim. sonra bir mesaj daha attı ertesi gün (hatırlamıyrum) 1 hafta görüldü atmamak için kıçımı yırttım ve şuan 2 3 haftada bir cümle konuşuyoruz max.

buda böyle saçma bi anıydı. sizin varmı böyle friendzone anınız .d

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Saçma değil. Dümdüz yedim. Açtığım konuyu bilenler bir. Ordaki taktikleri uygulamaya çalıştım. Sonra birden sanırım anlamış olacak ki ben seni arkadaş olarak görüyorum yazdı. Sonrasında da sevgilisiyle barışıp story atmış Yakın Arkadaşlar'a :((Beni de yakın arkadaşlara almış)

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçma değil. Dümdüz yedim. Açtığım konuyu bilenler bir. Ordaki taktikleri uygulamaya çalıştım. Sonra birden sanırım anlamış olacak ki ben seni arkadaş olarak görüyorum yazdı. Sonrasında da sevgilisiyle barışıp story atmış Yakın Arkadaşlar'a :((Beni de yakın arkadaşlara almış)
trajikomik

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
17 Yıldır kızlarla samimiyeti olamayan bne :
1612559954598.png

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Dostum ben en son kadınlarla konuşalı nerdeyse 1 seneye yaklaşmış. Ne friendzone'si? 😂
İnstama girip baktım açtığımdan beri dm'ler de bir kızla bile konuşmamışım. Lan ben harbi yıkıkmışım bu konu sayesinde fark ettim.

Forever

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Abuziddin bizimahvettin
Benim sınıftan arkadaşımla yaşadığım bir olay var,
Sınıfta otururken yakın olduğum kız arkadaşım bana aşkım falan demeye başladı. Ama kız güzel o yüzden bana bakmaz diye ciddiye almıyorum. Aradan haftalar geçdi bu yine aşkım falan demeye devam ediyor, beden derslerinde top oynarken fotoğrafımı çekip bana aşkım seni çektim diyor falan. Yıne sınıfta arkadaşlarımla sıramda konuşurken arkadan gelip beni öptü, kız beni öpünce ben utançımdan kıp kırmızı oldum tuvalete gittim arkadaşlarımla. O beni öpünce acaba dedim bu kız bende hoşlanıyor mu? Ben hala bana bakmaz diye düşünüyorum ama kıza yavaştan vuruluyorum. Bir ara sadece kızı düşünmeye falan başladım. Bende beni öptüğünü başka arkadaşlarıma söylüyorum. Onlarda beni gaza getirip kıza yazmamı istiyorlar. Ben futbol oynadığım için genelde Cuma günleri deplasmana gidiyorum. Ben kıza artık aşık olmuştum. Kıza telefonda yazdığım cümle ama aramızda resmi bir şey yok. "Okuldan çıktın mı güzelim?". Ben bunu yazınca kız görüldü falan atmadı 1 saat falan. Ortak arkadaşımız kıza yazdı işte çocuk sana yazdı diye. Kız ne desin. "Ben ona şaka yapıyordum o gerçek mi sanıyordu?" oldu. Ben yine utançımdan kızı engelledim. Pazartesi beden dersinde önünden geçerken yüzüne bakamadım utançımdan. 1 hafta sonra çıkmaya başladık. Buda böyle saçma sapan bir hikayeydi.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum ben en son kadınlarla konuşalı nerdeyse 1 seneye yaklaşmış. Ne friendzone'si? 😂
Bendede 1 tane bile kız yok full erkek onlardan 2 taneside sövmüş zaten neden görüldü attın bla bla bla diye :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,608
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom