Neler Yeni

Sharkoon SHP650 V2 iyi bir ürün mü sorun çıkarır mı

80+ sertifikasının gerçek olması ürünü kaliteli yapmaz ki? Gametech 750W 80+ Gold sertifika gerçek diyelim. O zaman herkes onu alsın RM750x falan boş iş.
''Ben bu PSU'ya indirim dönemi alınabilecek PSU adını veriyorum'' denmiş zaten sertifika kaliteli yapmaz. Eğer 300-350TL bandında olsaydı iyi bir PSU alınır derdim. Lütfen algıyı kıralım bazsı ürünler hakkında buradan herkese söylüyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,884
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben kaliteli mi dedim? Sonuçta tutupta 3060-3070 sisteme takılmayacak. Giriş seviye PC ler için normal.
Giriş seviye için 650W niye alırsın ki 550W al kaliteli al zaten GİRİŞ seviye sistem 650W tüketmez.

asass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yusuf leyla
80+ sertifikasının gerçek olması ürünü kaliteli yapmaz ki? Gametech 750W 80+ Gold sertifika gerçek diyelim. O zaman herkes onu alsın RM750x falan boş iş.
şuan gerçekten kafam çok karıştı 500w olan k500 serisimi yoksa 650watt olanı mı almalıyım başka alternatif yok heralde ilerde kasamı güncellersem 500 watt yetmeyebilir ama bir yandan da kasamın güvenilir çalışmasını istiyorum bu arada güncelleme yaparım derken en fazla 1060 1050 falan takarım sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin ürün sipariş edeceğim ama ne yapacağımı bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Giriş seviye için 650W niye alırsın ki 550W al kaliteli al zaten GİRİŞ seviye sistem 650W tüketmez.
500 var 550 yok alcağım ürünlerde başka marka sertfikalı güvenilir varsa atabilirmisiniz fiyat sınırım 700 TL

asass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yusuf leyla

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bu fiyata satan firma tek bu diğer firmalar 100 TL satıyo şüphelendiriyor beni yorumlardan alanlar zaten hepsiburada satıcısından almış bu fiyata veren tekramerket diye bir yer şüphelendim yoksa ilk bunu alacaktım
O zaman incehesap 600tl olan ürünü indirim ile 400tl ye versin güvenilirliği yok olsun knk bu nası mantık

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Turuncu etiket VS 2012 PSU'suyla tamamen aynı iç yapıya sahip ve o model patlamasıyla meşhur bir model. Attığın konuda herhangi bir PSU testi bulunmuyor. Sadece teorik bilgi ve 80+ sertifika kanıtı içeriyor. Gamers Nexus gibi makineye bağlayıp teker teker V ölçümü yapılıyor mu? Hayır. Uzun kullanıcı deneyimi var mı? Hayır. Kullananların %90'ı kim? "OOO, ucuza 650W mı? Olur olur, yeriz." düşüncesinde cahil kullanıcılar. Adama 80+ ne diye sorsan cevap veremez, o adamlar oy veriyor bu ürünlere. Adam ürün eline sağlam ulaşıyor diye 5 yıldız veriyor şaka gibi :D Türkiye'de kullanıcı yorumu okunmaz. Amazon yurt dışı yorumlarına bak bakalım böyle bir durum var mı. Adamlar montajlıyor, sıcaklık performansı paylaşıyor, 1-2 ay sonra mesajını güncelliyor şu şu oldu diye. Bir problem yaşarlarsa satıcıyla arasında geçen olumlu/olumsuz ilişkilerin hepsini ortaya döküyor ve puanı buna göre veriyor.

asass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yusuf leyla
O zaman incehesap 600tl olan ürünü indirim ile 400tl ye versin güvenilirliği yok olsun knk bu nası mantık
bir indirim gözükmüyorki direk düşürmüş şu fiyattan düştü falan diye indirim oldu diye yazsa alacağım ürün ikinci el çıkabilir belki falan diye korkuyorum

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Giriş seviyesi sadece GT 1030, GTX 1650 yok. Daha fazla güç tüketen modellerde mevcut. Kişinin ilerde kasasını nasıl yükseteceğine göre kendi vereceği karar. Benim değil.
bu fiyata satan firma tek bu diğer firmalar 1000 TL satıyo şüphelendiriyor beni yorumlardan alanlar zaten hepsiburada satıcısından almış bu fiyata veren tekramerket diye bir yer şüphelendim yoksa ilk bunu alacaktım
Satıcı puanı iyi. Pek sorun yaşanır gibi durmuyor.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Sorunlu Corsair 2012 serisinin devre kartı var bu PSU'da, bende de var ancak henüz bir sorun yaşamadım.

asass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yusuf leyla
Giriş seviyesi sadece GT 1030, GTX 1650 yok. Daha fazla güç tüketen modellerde mevcut. Kişinin ilerde kasasını nasıl yükseteceğine göre kendi vereceği karar. Benim değil.

Satıcı puanı iyi. Pek sorun yaşanır gibi durmuyor.
https://www.hepsiburada.com/fsp-hydro-k-500-serisi-80plus-bronze-500w-guc-kaynagi-p-hbv00000s2mky sanırım bunu alıcam 1050 ti gibi kartlara rahat bir şekilde yetebiliyorsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunlu Corsair 2012 serisinin devre kartı var bu PSU'da, bende de var ancak henüz bir sorun yaşamadım.
msi dan mı bahsediyosun

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Turuncu etiket VS 2012 PSU'suyla tamamen aynı iç yapıya sahip ve o model patlamasıyla meşhur bir model. Attığın konuda herhangi bir PSU testi bulunmuyor. Sadece teorik bilgi ve 80+ sertifika kanıtı içeriyor. Gamers Nexus gibi makineye bağlayıp teker teker V ölçümü yapılıyor mu? Hayır. Uzun kullanıcı deneyimi var mı? Hayır. Kullananların %90'ı kim? "OOO, ucuza 650W mı? Olur olur, yeriz." düşüncesinde cahil kullanıcılar. Adama 80+ ne diye sorsan cevap veremez, o adamlar oy veriyor bu ürünlere. Adam ürün eline sağlam ulaşıyor diye 5 yıldız veriyor şaka gibi :D Türkiye'de kullanıcı yorumu okunmaz. Amazon yurt dışı yorumlarına bak bakalım böyle bir durum var mı. Adamlar montajlıyor, sıcaklık performansı paylaşıyor, 1-2 ay sonra mesajını güncelliyor şu şu oldu diye. Bir problem yaşarlarsa satıcıyla arasında geçen olumlu/olumsuz ilişkilerin hepsini ortaya döküyor ve puanı buna göre veriyor.
Gözüme çarpan amazon.de linkini bıraktım. Hani fiyatı uygunken herkes bütçesine göre alır.

Top Bottom