Neler Yeni

Sıfır aldığım İphone 11 çok ısınıyor

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
iphoneda 2 3 yıl kullandıktan sonra kasma donma yaşayacağına s23 al 5 6 sene rahat kullan derim s23 ip 15 le yarışıyor bu arada
İphone dan hevesimi alim öyle yapıcam

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Alihan YILMAZ
Kardeşim bişey bilmiyosan lütfen konuşma telefonun garantisi daha yeni başladı ne anlatıyosun allah aşkına
Garantisi yeni başladıysa, senelerdir depoda beklemiş. Bataryası eskimiştir. Servise gönder, değistirsinler. Isınan bataryaların bir süre sonra patladığını hiç duymamış olmalısın.

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
Garantisi yeni başladıysa, senelerdir depoda beklemiş. Bataryası eskimiştir. Servise gönder, değistirsinler. Isınan bataryaların bir süre sonra patladığını hiç duymamış olmalısın.
Servise gönderdiğim de telefonu mu değiştiricekler yoksa bataryayı mı

Merhabalar dün aldığım sıfır iphone 11 kurulumunu yaparken falan ısındı hadi o neyse güncelleme vardı onu indirdim kurulum yaparken ateş gibi oldu ama normal kullanımda daha içinde hiçbişey olmamasına rağmen ısınıyor acaba yeni olduğu için mi böyle,ne yapabilirim sizce
Geçen sene bende sıfır telefon aldığımda çok ısınıyordu durduk yere şuan düzeldi alışma evresinde gibi düşünebilirsin

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
Geçen sene bende sıfır telefon aldığımda çok ısınıyordu durduk yere şuan düzeldi alışma evresinde gibi düşünebilirsin
Bende öyle düşünüyorum çünkü güncelleme. Yaparken ateş gibi olmuştu elime alamıyodum arkadaşın dediği gibi de olabilir depo da çok kalmıştır o yüzden belki

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Hocam normal mi yani diyosun ama telefonun içinde uygulama falan hiç bir şey yok,yani iphone'a yeni geçtim ve geçtiğim gibi soğudum böyle bişey olduğunu bilmiyodum gerçekten şarjı da hızlı gidiyo gece den sabaha %4-5 düşmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes bana s23 ulrta al demişti gerçekten kıymetini şuan anladım iphone çöptür
S23 ultra alabiliyordun ve 11 mi aldın
Kardesimde 11 bende s23 ultra var iade et telefonu al s23 ultra en az 5 kat daha kullanışlı cihaz kardeşim sürekli benim telefonu alıyor oyunda videoda edit işinde

HDogus

80+ Bronze
11/12/13 lerde özellikle yaz mevsiminde gereksiz ısınıyor hocam kronik gibi bir şey. Tabi yazılım ve arka planda konum kullanan bazı uygulamalar bu durumu daha fazla tetikliyor.

Top Bottom