Neler Yeni

Sıfır aldığım İphone 11 çok ısınıyor

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bende ilk aldığımda çok ısınıyordu, 1-2 gün sonra geçmişti. Biraz daha deneyimleyip ona göre karar ver bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ama hani iPhone kendisi de cihaz yenileme kampanyalarında iyi durumdaki iphonelari alıyor ya. O aldığı telefonları ne yapiyorlardir ki. Muhtemelen güzelce sıfırlayıp tekrar satıyorlar
Onu alan firmalar yenileme firmaları, zaten yenilenmiş cihaz adı altında satılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Merhabalar dün aldığım sıfır iphone 11 kurulumunu yaparken falan ısındı hadi o neyse güncelleme vardı onu indirdim kurulum yaparken ateş gibi oldu ama normal kullanımda daha içinde hiçbişey olmamasına rağmen ısınıyor acaba yeni olduğu için mi böyle,ne yapabilirim sizce
iOS 17.5.1 sorunlu 11 Pro Maxim de sorunsuzdu ama güncelleme sonrası inanılmaz ısınmaya başladı. 1.5 haftadır 15 Pro Max kullanıyorum 2-3 gün önce 17.5.1’e geçtim durum yine aynı.

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
Evet ama hani iPhone kendisi de cihaz yenileme kampanyalarında iyi durumdaki iphonelari alıyor ya. O aldığı telefonları ne yapiyorlardir ki. Muhtemelen güzelce sıfırlayıp tekrar satıyorlar

iOS 17.5.1 sorunlu 11 Pro Maxim de sorunsuzdu ama güncelleme sonrası inanılmaz ısınmaya başladı. 1.5 haftadır 15 Pro Max kullanıyorum 2-3 gün önce 17.5.1’e geçtim durum yine aynı.
Sorun güncellemede mi yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Evet o cihazlar yenilenip satılıyor, şu an piyasada 0 iPhone 11 yok ki hepsi yenilenip paketlenmiş cihazlar zaten. Üretimi duralı çok uzun süre oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun güncellemede mi yani
son sürümde bir problem var hocam, sizin telefonunuz ne derece ısınıyor bilemem ama ısınma 17.5.1’in genel şikayeti konumunda. son modelden 11’e tüm cihazlar ısınıyor.

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
Evet o cihazlar yenilenip satılıyor, şu an piyasada 0 iPhone 11 yok ki hepsi yenilenip paketlenmiş cihazlar zaten. Üretimi duralı çok uzun süre oldu.
Benim çihaz 2022 de alınmış zaten sıfır hocam yenilenmiş cihazın 2 yıl garantisi olmaz zaten 1 yıl garantisi olur

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Isıdan kastınız nedir? El yakacak kadar mı? Biraz mı?
iPhone 12 kurulumu yaparken biraz ısınmıştı ama el yakacak kadar değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Benim çihaz 2022 de alınmış zaten sıfır hocam yenilenmiş cihazın 2 yıl garantisi olmaz zaten 1 yıl garantisi olur
Ha onu bilemem hocam o zaman. Ben daha yeni alınmış sandım o zaman sıkıntı yok.

narmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan
Isıdan kastınız nedir? El yakacak kadar mı? Biraz mı?
iPhone 12 kurulumu yaparken biraz ısınmıştı ama el yakacak kadar değil.
Hocam şimdi şöyle telefonu dün aldım kurulum yaptım güncelledim güncelleme kurulumu olurken el yakacak derece ısındı o normaldir bence ama telefon boş hala ve ekran açıkken bile ısınıyo bugün biraz daha iyi oldu durumu hava sıcaklığından olabilir

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Hocam şimdi şöyle telefonu dün aldım kurulum yaptım güncelledim güncelleme kurulumu olurken el yakacak derece ısındı o normaldir bence ama telefon boş hala ve ekran açıkken bile ısınıyo bugün biraz daha iyi oldu durumu hava sıcaklığından olabilir
Boşta da ısınmaz 😳

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Düne göre durumu daha iyi biraz,telefon kaç yıldır kapalı halde bekliyo ondan olabilir yani bende bilmiyorum işte
İos da sıcaklık gösteren uygulama var ise yükleyip kaç derece söyler misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
boşta ısınması da pek normal değil gibi bu arada hocam, benim dediğim durumlar kullanımda vs oluyor. iki üç gün daha kullanın düzelme olmazsa teknik destek alın bence.

Top Bottom