Neler Yeni

Sıfırdan oda düzenlemek için L masa önerisi

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
furkan gezgin
Bütçe
3000
Selam arkadaşlar odamı komple değiştiriyorum bunun için L masa planladım fakat hazır L masalar çok pahalı bu yüzden 2 masa alıp birleştirmeyi planlıyorum bunun için birinin diğerinden uzun olması lazım ki birbirlerine eşit olsunlar tam olmalarına gerek yok masaların üstüne 3 monitör ve 2 kasa gelicek o yüzden hiç sallanmaması gerekiyor önerilerinizi bekliyorum bu arada renk öneriside istiyorum duvarı beyaz kağıtla kaplayıp masaları siyah mı alsam yoksa duvarı koyu bir kağıtla kaplayıp masaları beyaz mı alsam?

(Masa maksimum 140-150cm olmalı)

Son düzenleme:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selam arkadaşlar odamı komple değiştiriyorum bunun için L masa planladım fakat hazır L masalar çok pahalı bu yüzden 2 masa alıp birleştirmeyi planlıyorum bunun için birinin diğerinden uzun olması lazım ki birbirlerine eşit olsunlar tam olmalarına gerek yok masaların üstüne 3 monitör ve 2 kasa gelicek o yüzden hiç sallanmaması gerekiyor önerilerinizi bekliyorum bu arada renk öneriside istiyorum duvarı beyaz kağıtla kaplayıp masaları siyah mı alsam yoksa duvarı koyu bir kağıtla kaplayıp masaları beyaz mı alsam?

(Masa maksimum 140-150cm olmalı)
Bence marangoza yaptırman daha sağlıklı olur. Çünkü bu bütçelerde maalesef her masa sallanır. 3 uzun tahtanın birleşimi bile 1500 TL'den başlıyor zaten.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
furkan gezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
furkan gezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar marangoza masa sordum 8k fiyar verdi o yüzden hazır almam gerekiyor. Şuan aklımda 2 masa var biri hazır L diğeride ceramical masadan 2 tane alıp birleştirme fikri siz hangisini daha mantıklı buluyorsunuz, masaya çiftli monitör koluda takacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
emre yokuş
Masayı odanın köşesine kuracaksan hazır masayı alıp bir kaç yerinden de duvara montelersen sıkıntısız kullanırsın diye düşünüyorum.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bence marangoza yaptırman daha sağlıklı olur. Çünkü bu bütçelerde maalesef her masa sallanır. 3 uzun tahtanın birleşimi bile 1500 TL'den başlıyor zaten.
Ben ikeadan almıştım, fena sallanıyor. Desteklemek için ne yapabiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masa bu*

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
furkan gezgin
Masayı odanın köşesine kuracaksan hazır masayı alıp bir kaç yerinden de duvara montelersen sıkıntısız kullanırsın diye düşünüyorum.
yok zaten hazır alıyorum da 2 tane fikir arasında kaldım yukarıya yazmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
emre yokuş
Ben ikeadan almıştım, fena sallanıyor. Desteklemek için ne yapabiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masa bu*
bu masanın ayakları için hiç destek yok. Masanın ayakları için birbirine bağlayacak şekilde destek bağlantıları yapman gerekli, bu haliyle ayağının kırılma olasılığıda var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,084
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
emre yokuş
Arkadaşlar marangoza masa sordum 8k fiyar verdi o yüzden hazır almam gerekiyor. Şuan aklımda 2 masa var biri hazır L diğeride ceramical masadan 2 tane alıp birleştirme fikri siz hangisini daha mantıklı buluyorsunuz, masaya çiftli monitör koluda takacağım

alttaki linkte bulunan masanın destek bağlantısı yok dostum çok sallanır.
Duvara montajı önerme sebebim ayaklar sadece görevini yerine getiriyor, sallantılara karşı işlevsiz kalıyor.

Top Bottom