Neler Yeni

Sigara kilo verdirir mi

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Sence 2-3 kilo yağ yakmak için ciğerlerini öldürmek mantıklı mı? Eğer sana mantıklıysa devam et.

Bir de spor yapayım deyip her nefesinde öksürmek istersen mantıklı

Hanaz

80+ Silver
Hiç içme falan demeyin soruyu cevaplayın sadece kilom 93 95 civarı içindeki nikotin yeme isteğini istahı azaltıyor muş ve içtikten sonra kalp daha hızlı attığı için metabolizma hızlandırıyor muş buna bakarak gidersek az yiyip üstüne sigara da içilirse kilo verilebilir mi her gün paket olmayacak tabi ki 1-2 tane sabah ve okul çıkışı sadece
Hayır tabii ki

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Amaç kilo vermek değil bence, sigaraya başlamak için bahane.

Neden mi?
Kilo verip daha sağlıklı olmak isteyen biri cevabın sigarada olmayacağını çok iyi bilir.

- Aynen knk ya sigaraya başladım işte kilo vermek için, kilo verince daha sağlıklı olacam ama diğer vücut organlarım/ hücrelerim zarar görecek. İşte sağlıklı yaşam 🤠

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sigarayı günde 2 dal içtiğini düşünürsek 1 ayda 60 dal yapar. 60 dal 3 paket sigara yapar. 1 paket sigaranın 30 TL olduğunu düşünürsek aylık 90 TL gitmiş olacak. Aylık 90 TL'ye düşük seviye bir spor salonuna gidip sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsin. İstemiyorsan 50 yaşındayken günde 2 paket içerek anlatırsın sigaraya başlama anılarını :)

kraxius

80+ Bronze
Amaç kilo vermek değil bence, sigaraya başlamak için bahane.

Neden mi?
Kilo verip daha sağlıklı olmak isteyen biri cevabın sigarada olmayacağını çok iyi bilir.

- Aynen knk ya sigaraya başladım işte kilo vermek için, kilo verince daha sağlıklı olacam ama diğer vücut organlarım/ hücrelerim zarar görecek. İşte sağlıklı yaşam 🤠
1-2 tane az içicem bilader paket içmicez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sigarayı günde 2 dal içtiğini düşünürsek 1 ayda 60 dal yapar. 60 dal 3 paket sigara yapar. 1 paket sigaranın 30 TL olduğunu düşünürsek aylık 90 TL gitmiş olacak. Aylık 90 TL'ye düşük seviye bir spor salonuna gidip sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsin. İstemiyorsan 50 yaşındayken günde 2 paket içerek anlatırsın sigaraya başlama anılarını :)
90 liraya bağcılar da gidersin, anca o paraya 90 lira ne

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
1-2 tane az içicem bilader paket içmicez
Mesaj otomatik birleştirildi:

90 liraya bağcılar da gidersin, anca o paraya 90 lira ne
Spor salonlarına sorarsan bulursun dostum ayriyeten düşük seviye dedim. Benim evimin yakınlarındaki spor salonuna çok kişi gidiyor aylık 50 TL sadece, fitness aletleri baya yıpranmış durumda ama kullanılabilir. Ayriyeten bize neden laf söylüyorsun onuda anlayamadım sigara içsen de içmesende bize bir şey kaybettirmiyor, sadece fikrimizi söylüyoruz seçim senin.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Spor salonlarına sorarsan bulursun dostum ayriyeten düşük seviye dedim. Benim evimin yakınlarındaki spor salonuna çok kişi gidiyor aylık 50 TL sadece, fitness aletleri baya yıpranmış durumda ama kullanılabilir. Ayriyeten bize neden laf söylüyorsun onuda anlayamadım sigara içsen de içmesende bize bir şey kaybettirmiyor, sadece fikrimizi söylüyoruz seçim senin.
Uğraşma değmez dediğin gibi kendi karar versin. Ama amaç cidden çok belli. Bir kez daha söylüyorum "sigaraya başlamak için bahane".

kraxius

80+ Bronze
Uğraşma değmez dediğin gibi kendi karar versin. Ama amaç cidden çok belli. Bir kez daha söylüyorum "sigaraya başlamak için bahane".
Ne bahanesi bilader bahane diye bile şey yok istesem de içerim bahanelik bir şey yok ortada

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,583
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Hiç mantıklı değil sağlıklı kilo vermek daha mantıklı olur bence.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Ne bahanesi bilader bahane diye bile şey yok istesem de içerim bahanelik bir şey yok ortada
Kilo verip sağlıklı olmak isteyen biri sigarayı aklına bile getirmez.

Top Bottom